Zaži príbeh krásy s Medical MKP: 5 dôvodov, prečo by si sa mala zapojiť

Ešte je len stred týždňa a ty si už úplne vyčerpaná? Denné rituály v podobe prípravy detí do školy, cesty do práce, fitka a nekonečného státia pri sporáku z teba vysali aj posledné kvapky energie? Privítala by si niekoho, kto by sa konečne postaral aj o teba a tvoj zovňajšok?

Naša nová kampaň ti môže zmeniť život!

Stačí, ak sa zapojíš do súťaže, uploadneš svoje fotografie, prečítaš si tieto tipy a super výhra môže patriť práve tebe. A čo získaš? To najcennejšie – staneš sa tvárou estetického centra MEDICAL MKP!

 

MKP-posty-oktober-08-tvar

1. O tvoju premenu sa postará MUDr. Pleva spolu so špičkovým tímom odborníkov

Pána doktora Plevu pozná každá žena, ktorá kedy navštívila naše centrum. Pre tie z vás, ktoré túto možnosť zatiaľ nemali, sme pripravili krátke predstavenie. Skúsenosti pána doktora totiž zaručene stoja za zmienku!

Mudr. Peter Pleva v súčastnosti pracuje ako vedúci tímu MEDICAL MKP. Má za sebou bohaté skúsenosti v oblasti estetickej medicíny a 2 atestácie z chirurgie spolu s licenciou na výkon zákrokov v odbore chirurgia a laserové techniky. Počas doterajšej vyše tridsaťročnej kariéry pracoval na prestížnych pracoviskách v rámci Slovenska aj v zahraničí. Jeho hlavnou špecializáciou sú miniinvazívne a laserové techniky v estetickej a laserovej chirurgii.

2. Na stereotyp rovno zabudni

Ak v našej súťaži uspeješ, nudy sa báť zaručene nemusíš. Práve naopak. Máme pre teba pripravený naozaj pestrý program. Okrem päťtisíc eur, ktoré možeš získať na špičkové estetické zákroky, ťa čaká aj účasť na profesionálnom fotení a viac než polročná spolupráca s našim centrom. Objektív fotografa a kamery sa na čas stanú bežnou súčasťou tvojho života. Objavíš sa na billboardoch, aj stránkach dámskych magazínov. Svoj príbeh krásy vyrozprávaš cez sociálne siete a interaktívne videá. 

MKP-posty-oktober-09-sutaz

3. Vyzerať mladšie, krajšie a sebavedomo prirodzeným spôsobom

Prirodzenosť je pri omladení tváre a tela základ. Vďaka výhre v našej súťaži pocítiš na vlastnej kožy aké úspešné sú naše zákroky a aj prečo. Dáme ti zaručené tipy na starostlivosť o pokožku a konzultácie so skutočnými odborníkmi. Na pozitívnom výsledku tvojej premeny nám naozaj záleží. Koniec koncov sme na jednej lodi. :)

 

 

4. Nový pohľad na prirodzenú ženskú krásu

Aj estetické metódy akými sú výplň tváre botoxom či kyselinou Poly-mliečnou (Sculptra), môžu vyzerať príjemne. Dobre zvládnutý zákrok totiž nie je ten, ktorý pôsobí umelo ale ten, ktorý je prirodzený.

 

5. Kritériá výberu

Posledným bodom tohto zoznamu sú naše kritéria:

  • Máš 30 – 50 rokov
  • Si sympatická, máš príjemné vystupovanie a nebojíš sa nových výziev
  • Pre teba nie je žiadny problém stáť pred objektívom a kamerami
  • Aktívne využívaš sociálne siete a rada sa pochváliš novými zážitkami

 

Novú tvár MEDICAL MKP hľadáme do 31. októbra 2016. Víťazku vyberie porota zložená z profesionálov estetického centra MEDICAL MKP. 

 

banner-pod-clanok