Zväčšenie pier kyselinou hyaluronou

Zvoľte si jednoduchý a elegantný spôsob ako nechať svoje pery vyniknúť. Na obnovenie plnosti pier používame výplňové materiály Restylane® a Restylane Perlane® – rezorbovateľné prípravky kyseliny hyaluronovej. Tieto prípravky kyseliny hyaluronovej predstavujú absolútnu špičku medzi výplňovými materiálmi pre ich vysokú účinnosť a bezpečnosť. Výsledkom sú pery bez umelého vzhľadu, pôsobiace esteticky a prirodzene.

Kyselina hyaluronová sa podáva jemnou ihlou, miesto vpichu trochu štípe. Znecitlivenie v mieste podávania robíme zásadne u výplní pier a líc, na výplň bežných vrások napr. na líci a na čele a pod., umŕtvenie zvyčajne nie je potrebné. Kyselina hyaluronová sa prirodzene vstrebe približne do cca. 8 mesiacov.

Výhody výplni pier:

  • plnšie pery
  • bez chirurgického zákroku
  • okamžitý výsledok
  • prirodzené a bezpečné

Prečo používame prípravky kyseliny hyaluronovej

Ide o gélovitú, priehľadnú hmotu, ktorú ľudský organizmus výborne prijíma. Táto látka je úplne prirodzeným materiálom, ktorý sa nachádza vo veľkom množstve v ľudskom tele v pokožke, kĺboch, očnom sklovci a podobne. V pokožke tvorí základnú hmotu, v ktorej „plávajú“ ostatné kožné bunky a vlákna. V skutočnosti ide o telu vlastnú látku, ktorú organizmus neprijíma ako cudzí materiál. V pokožke, kde sa vytvoria vrásky, chýba práve kyselina hyaluronová a na odstránenie alebo zmenšenie vrásky sa musí dodať zvonka.

Po aplikácii do pokožky nasaje do svojho reťazca tkanivovú tekutinu a zväčší svoj objem. Dochádza k zvlhčeniu pokožky, vyrovnaniu záhybu a vrásky, vypnutiu pokožky, zlepší sa jej pružnosť. Pokožka sa vystrie, evidentne na pohľad a pohmat omladne, vyrovnajú sa vrásky. Podanie kyseliny hyaluronovej do pokožky má úžasný regeneračný a omladzujúci účinok. Toto je možné pozorovať pri podávaní do kožných vrások. Vráska, do ktorej bola aplikovaná kyselina hyaluronová, je po 12 – 18 mesiacoch menšia a jemnejšia, aj keď sa preparát z miesta podania dávno zresorboval.

Výplne kyselinou hyaluronovou používame:

  • na spevnenie, stiahnutie a tonizáciu ochabnutej pokožky /mezoterapia a mezolift/
  • na korekciu najjemnejších vrások, líca, pery, okolie očí
  • na korekciu menších a stredných vrások /čelo, oči, šija, pery/
  • na výplň hlbokých vrások a záhybov /NLF, pery, čelo, kruhy pod očami/
  • výplň líc /neinvazívny minilifting tváre/
  • výplň defektov a priehlbín výplň prsníkov

Cenník

Zobraziť cenník
VÝPLŇ VRÁSOK NA TVÁRI

Crystalys 1,25ml
329 €

Ellansé M 1ml
396 €

Ellansé S 1ml
329 €

Aplikácia kyseliny hyaluronovej do 4ml
Iba za 990 € 1316 €

Aplikácia kyseliny hyaluronovej do 2ml
Iba za 496 € 658 €

Aplikácia kyseliny hyaluronovej do 1ml
329 €

Sculptra 1 ampulka
495 €

Objednajte si termín konzultácie

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť o vaše telo od profesionálov

Alebo sa objednajte telefonicky na telefónnom čísle 0910 336 236