Existuje mnoho faktorov, ktoré ovplyvňujú pružnosť a vzhľad vašej pokožky. Restylane Vital je jeden z najbezpečnejších spôsobov, ako vylepšiť svoj vzhľad a vyhrať boj so škodlivými faktormi. Tento priezračný gél navráti vašej pleti vitalitu a mladistvý vzhľad. Je skvelý na vyhladzovanie vrások a zvýraznenie kontúr tváre. Či už ide o zrelú, alebo slnkom poškodenú pleť, po zákroku ostane dlhodobo žiarivá a vyhladená. V MEDICAL MKP Vám zaručujeme ozajstný a dlhotrvajúci efekt. Ošetrenia sú uspôsobené vašim potrebám a výsledky sú viditeľné okamžite

1.V čom je Restylane Vital iný ako mezoterapia obsahujúca kyselinu hyalurónovú?

Restylane Vital patrí k najbezpečnejším estetickým ošetreniam na svete. Na rozdiel od mezoterapie, tento svetovo najrozšírenejší a najpoužívanejší injekčný výplňový materiál na báze kyseliny hyalurónovej má dlhodobejší účinok. Stabilizovaná kyselina hyalurónová vydrží viac ako 6 mesiacov.

2. Pre koho je takéto ošetrenie vhodné?

Pre každého! Vonkajšie faktory sa môžu odzrkadliť na pleti v každom z nás. Základom zdravej pokožky je hydratácia. A tej nie je nikdy dosť! Všetci, dámy i páni, staršie i mladšie ročníky potrebujú pokožku hydratovať. Pri mladších ročníkoch hovoríme o aktívnej prevencii pred tvorbou vrások, strate eleasticity a pružnosti pokožky.

3. Kedy je najvhodnejší čas podstúpiť ošetrenie?

Ošetrenie Restylane Vital je možné podstúpiť počas celého roka. Pokožka vyčerpaná náročným letným obdobím čelí v zime ďalším výzvam a preto odporúčame ošetrenie absolvovať po zime, kedy je pleť presušená, dehydrovaná a matná. Restylane Vital pleť dlhodobo hydratuje, rozjasňuje, eliminuje jemné vrásky, pokožka je pružná a výborné odráža svetlo. Ošetrenie nie je možné podstúpiť počas tehotenstva, dojčenia, aktívneho kožného ochorenia a podobne.

4. Ako to funguje?

Pred zákrokom prídete na konzultáciu s lekárom, s ktorým prediskutujete možnosti užitia lokálneho znecitlivenia. Každý z nás vníma bolesť inak, preto si môžete vybrať, či bolesť chcete minimalizovať použitím anestetického krému.
Ošetrenie s Restylane Vital zaberie asi 15 – 30 minút. Restylane sa aplikuje tenkou ihličkou do kože (u niektorých ošetrení iba pod kožu), kde vyplní vrásky alebo pridá objem, vytvaruje vašu tvár či pery, alebo omladí vašu pleť.
Po ošetrení sa môžu objaviť nežiaduce reakcie, ako sú začervenanie, opuchnutie, bolesť, svrbenie, výskyt modrín alebo citlivosť v mieste ošetrenia. Obvykle všetko prejde behom pár dní, najneskôr do jedného až dvoch týždňov. Po ošetrení je pokožka ošetrovanej oblasti začervenaná, avšak už na druhý deň je možné použiť make-up.

Cenník

Zobraziť cenník
OMLADENIE KOŽE

Restylane Vital / Vital Light 2ml
Iba za 380 € 470 €

Restylane Vital / Vital Light 1ml
235 €

Objednajte si termín konzultácie

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť o vaše telo od profesionálov

Alebo sa objednajte telefonicky na telefónnom čísle 0910 336 236

Prečítajte si

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť

03.02.2014

Čo je to rejuvenizácia?

Všetky ženy, ale aj muži, by chceli mať krásnu a dokonalú pleť. Ale všetci vieme, že to nie je také jednoduché. Rejuvenizácia znamená lekársky názov, proces, ktorý umožňuje omladenie vašej tváre. V Medical MKP vám ponúkame revolučne a najmodernejšie metódy rejuvenizácie, ktoré sú odpoveďou na otázku, ako navrátiť pokožke mladistvý vzhľad. Prečítajte si o revolučných

Čítajte viac