Neinvazívne omladenie pokožky okolo očí Plexr

Neinvazívne ošetrenie Plexr je nová moderná metóda predstavujúca alternatívu k invazívnym postupom omladenia v oblasti tváre a očí. Tento revolučný prístup prináša unikátne výsledky pri riešení problémov s poklesnutými hornými aj dolnými viečkami a aj pri odstraňovaní trvalých vrások z okolia očí. 

Oproti kozmetickej chirurgii prináša Plexr veľa výhod. Pri zákroku nedochádza k rezaniu pokožky, čo znamená, že nie sú potrebné stehy, anestéza a ani rekonvalescencia.

Ako to funguje?

Metóda využíva 4. skupenstvo hmoty- plazmu, t.j. ionizovaný amtosférický plyn. Počas ošetrenia vytvára plazma drobné mikrozáblesky, vplyvom ktorých dochádza k odpareniu mikroskopických bodov z povrchových vrstviev kože. Výsledkom takéhoto mikroskopického zákroku sa pokožka v danej oblasti stiahne. Výsledkom je postupné vytiahnutie a vystretie  poklesnutých viečok a zároveň aj drobných vrások a záhybov v okolí očí.

Jedná sa o neinvazívny a absolútne nekrvavý výkon. Prístroj je k pokožke veľmi šetrný, pretože počas zákroku nedochádza k prenosu nežiadúceho tepla do okolitého tkaniva a podkožných vrstiev. Samotný účinok je veľmi podobný ako pri ošetrení frakčným laserom. Na rozdiel od neho Plexr pracuje s mikroskopickou presnosťou, preto nehrozí riziko poškodenia zraku a ani ostatných štruktúr v bezprostrednom okolí očí. Metóda môže byť použitá samostatne alebo pre zlepšenie konečného výsledku aj v kombinácii s inými ošetreniami ako sú laser, rádiofrekvencia, výplňové materiály  a podobne.

Aký výsledok môžete očakávať?

Samotný zákrok trvá zhruba hodinu, pričom uspokojivé výsledky sú viditeľné už po prvom zákorku. Viacerými ošetreniami metódou Plexr je možné dosiahnuť trvalé a maximálne prirodzené vylepšenie poklesuných viečok aj vrások v oblastí očí. Najväčšou výhodou tohto zákroku je prirodzený výsledok bez jaziev, rýchle hojenie a na rozdiel od operačného výkonu aj minimálne riziko poškodenia dôležitých štruktúr.

Metóda Plexr vyrieši

  • Poklesnuté očné viečka /blefaroplastika/
  • Vrásky a záhyby na dolných viečkach
  • Vrásky v okolí očí

Hlavné výhody

  • Moderná, bezpečná a účinná metóda
  • Zdvihnutie a omladenie pokožky v okolí očí
  • Neinvazívna alternatíva k operácií
  • Prirodzený výsledok

Objednajte si termín konzultácie

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť o vaše telo od profesionálov

Alebo sa objednajte telefonicky na telefónnom čísle 0910 336 236