Čo je to mezoterapia/mezolift?

Estetická mezoterapia/mezolift je technika zavádzania revitalizačných látok (napr.kyseliny hyaluronovej, vitamínov, minerálov) do kože pomocou povrchových mikroinjekcí. Hlavnou výhodou je, že sa aktívne roztoky dostávajú priamo do kože. Pomocou špeciálnych roztokov dosahujeme hydratáciu kože, bojujeme proti voľným radikálom v koži, stimulujeme tvorbu elastínu a kolagénu. Efektom mezoterapie je pevnejšia, elastickejšia a žiarivejšia pokožka, vypnutejší vzhľad kože, ktorý spôsobuje mladší vzhľad.

Mezoterapia sa využíva na ošetrenie tváre, krku, dekoltu, chrbtov rúk, na udržanie zdravého vzhľadu pokožky resp. pri ochabnutej, dehydratovanej pokožke, so stratou jasu na dosiahnutie žiarivejšieho vzhľadu a vypnutia pokožky.

Samotné ošetrenie trvá cca 30 minút. Na absolvovanie celej kúry je potrebné niekoľko ošetrení. Takzvané udržiavacie ošetrenia sa robia v polročných intervaloch. Po ošetrení sa môže objaviť dočasné sčervenanie, opuch pokožky s drobnými známkami po vpichoch ihly. Doba hojenia chrastičiek veľkosti makového zrnka trvá približne 2 dni. Po zákroku je potrebné pokožku ošetrovať podľa inštrukcii lekára a vyvarovať sa pobytu na prudkom slnku, používať ochranné krémy proti slnečnému žiareniu a do 48 hodín po ošetrení sa vyhnúť pobytu v saune a obmedziť výraznú pohybovú aktivitu.

Výhody mezoterapie:

  • Podporuje produkciu elastínu a kolagénu
  • Dodáva pevnosť a pružnosť pokožke
  • Pôsobí preventívne proti vzniku vráskam

Cenník

Zobraziť cenník
MEZOTERAPIA vitamínovým roztokom s kyselinou hyaluronovou

Ošetrenie tváre, krku a dekoltu
114 €

Ošetrenie tváre
79 €

Objednajte si termín konzultácie

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť o vaše telo od profesionálov

Alebo sa objednajte telefonicky na telefónnom čísle 0910 336 236

Prečítajte si

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť

23.09.2011

Mezoterapia – vitamínová bomba pre vašu pleť

Mezoterapia je aplikácia hydratačných a antioxidačných látok do hlbšej vrstvy pokožky – zamše. Dá sa o nej hovoriť ako o vitamínovej bombe pre pleť. Okrem revitalizačných látok – vitamínov a minerálov obsahuje aj kyselinu hyaluronovú. Vitamínová bomba pre vašu pleť Mezoterapia je jedinečná pri potrebe hydratácie pokožky a jej pomocou sa dá veľmi účinne bojovať

Čítajte viac