Čo je to Dracula Terapia?

Zbavte sa známok starnutia a objavte večnú mladosť, ktorá prúdi vo vašich žilách. Dracula terapia je metóda, pri ktorej sa získava prirodzená plazma na regeneráciu vašej tváre a iných oblastí. Výhodou je, že vašej pokožke je úplne prirodzená a prispôsobená lebo pochádza z vašej vlastnej krvi.

Ako to funguje v praxi?

Je to úplne jednoduché. Prídete k nám, urobíte si pohodlie, náš lekár sa Vás spýta pár otázok, odoberieme skúmavku krvi (rovnako ako keď idete k lekárovi na krvné testy). Odobratá krv sa umiestni na 5 minút do špeciálnej centrifúgy. A po ďalších 10. minútach od nás odchádzate s plnšou pokožkou a podstatne mladšia.

Odobratá krv sa v centrifúge rozdelí do troch vrstiev – červené krvinky na dne, biele krvinky a krvné doštičky v strede a plazma bohatá na bielkoviny pláva na vrchu. My máme záujem predovšetkým o krvné doštičky a plazmu bohatú na bielkoviny.

Čo robí krvné doštičky tak vzácne?

Sú to najdôležitejšie bunky v procese hojenia rán, ktoré vedú k tvorbe kolagénu. Aktivácia doštičiek uvoľňuje veľké množstvo rastových faktorov ako napr. vaskulárny endoteliálny rastový faktor (VEGF), epidermálny rastový faktor (EGF), rastový faktor fibroblastov (bFGF), rastový faktor alfa (TGF-alfa) , rastový faktor beta (TGF-b). Tieto rastové faktory stimulujú fibroblasty a aktivujú tvorbu kolagénu. Výsledkom je pevnejšia a plnšia pokožka bez vrások.

Spôsob podania dracula terapie

Doštičkami obohatenú plazmu môžeme podávať do pokožky pomocou klasickej mezoterapeutickej pištole alebo podobne ako pri aplikácii výplňových materiálov jemnou ihličkou. O tom ktorý spôsob aplikácie je pre vás vhodnejší, rozhoduje stav vašej pokožky a pokročilosť jej zmien.

Plazma v ošetrených oblastiach sa absorbuje do približne 48 hodín od jej aplikácie. Ihneď po aplikácii a kým sa absorbuje plazma, vám môže ošetrenie pripadať bez účinku, ale do dvoch týždňov sa dostaví očakávaná tvorba kolagénu a jeho pozitívne regeneračné účinky.

V závislosti od potreby je vhodné absolvovať 2 až 4 ošetrenia, v 2-týždňových intervaloch. Po ošetrení môžu vzniknúť chrastičky, malé modrinky prípadne menšie dočasné opuchy. Výsledky dracula terapie trvajú až jeden rok.

Pre koho je dracula terapia určená?

Dracula terapia je vhodná pre stresovanú, vysušenú pokožku, na celkovú regeneráciu pokožky a regeneráciu kožných buniek zničených UV žiarením, pokožku po menopauze a slúži na stimuláciu obnovy buniek. Môže sa použiť na tvári, krku, dekolte a rukách ako aj na pokožke v iných častiach tela.

Výhody dracula terapie:

  • Takmer nebolestivé ošetrenie
  • Aplikujeme telu vlastnú plazmu a rastové faktory
  • Regenerácia a biorevitalizácia pokožky
  • Plnšia, pružnejšia a hydratovanejšia pokožka bez vrások

Cenník

Zobraziť cenník
DRACULA TERAPIA

Ošetrenie tváre, krku a dekoltu
229 €

Ošetrenie tváre
139 €

Objednajte si termín konzultácie

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť o vaše telo od profesionálov

Alebo sa objednajte telefonicky na telefónnom čísle 0910 336 236

Prečítajte si

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť

03.02.2014

Čo je to rejuvenizácia?

Všetky ženy, ale aj muži, by chceli mať krásnu a dokonalú pleť. Ale všetci vieme, že to nie je také jednoduché. Rejuvenizácia znamená lekársky názov, proces, ktorý umožňuje omladenie vašej tváre. V Medical MKP vám ponúkame revolučne a najmodernejšie metódy rejuvenizácie, ktoré sú odpoveďou na otázku, ako navrátiť pokožke mladistvý vzhľad. Prečítajte si o revolučných

Čítajte viac
03.03.2011

Dracula terapia

Dracula terapia je metóda, pri ktorej sa získava prirodzená plazma na regeneráciu vašej tváre a iných oblastí. Výhodou je, že vašej pokožke je úplne prirodzená a prispôsobená lebo pochádza z vašej vlastnej krvi. Pre koho je dracula terapia určená? Dracula terapia je vhodná pre stresovanú, vysušenú pokožku, na celkovú regeneráciu pokožky a regeneráciu kožných buniek

Čítajte viac