Starnutie nie sú len vrásky!

Vznik drobných aj hlbších vrások, ochabnutie pokožky na tvári, neskôr aj nepekné záhyby okolo úst, ovisnuté vačky na sánke, pokles štruktúr tváre – to sú ďalšie zmeny na vašej tvári vďaka pribúdajúceho veku. Avšak máme pre vás revolučnú novinku – SCULPTRA, ktorá vám napomôže predísť a odstrániť tieto známky starnutia prirodzenou cestou anti-agingu!

Odhaľte energiu kyseliny poly-L-mliečnej pre vašu tvár a zastavte prirodzený proces starnutia pod dohľadom profesionálov. SCULPTRA je modernou odpoveďou anti-agingu na zmeny v tvári spojené s vekom a ochabnutím pokožky. Predstavuje novú éru výplňových materiálov s výrazným biostimulačným účinkom na spiace tkanivá a bunky na vašej tvári.

SCULPTRA je jednoducho zázrak!

Spôsobí zmenu ihneď a v nasledujúcich mesiacoch sa efekt ešte zlepšuje. Jej výsledky sú viditeľné v priebehu času s veľmi dlhou životnosťou. Dodáva vašej pokožke kolagén, napätie a hydratáciu, vracia celej tvári stratenú pružnosť. Liečbu Sculptrou, v priemere 1 aplikáciu ročne, môžete praktizovať neobmedzene.

Objavte filozofiu biostimulačných materiálov - antiagingu modernej doby!

Sculptra je nový typ injekcie, ktorý obsahuje kyselinu poly-L-mliečnu. Tá účinkuje stimulačne na tkanivá. Pomáha nahradiť stratený kolagén a kyselinu hyaluronovú na tvári, vypne pokožku a stimuluje vaše tkanivá k produkcii vlastného materiálu, ktorý následne vypĺňa hĺbkové tvárové záhyby a vrásky. Hlavnou zložkou je biokompatibilný, biologicky odbúrateľný materiál, ktorý sa používa v medicíne po celé desaťročia.

Výhody zákroku Sculptra

  • prirodzená cesta anti-agingu
  • neinvazívna aplikácia kyseliny poly-L-mliečnej
  • stimulácia tvorby vlastného kolagénu
  • zvýšenie objemu v oblasti aplikácie

Ako funguje?

S pribúdajúcim vekom stráca pokožka hydratáciu a ochabuje. V pokožke je úbytok kolagénu, kyseliny hyaluronovej, stráca sa podkožný tuk, vznikajú vrásky, záhyby, pokles štruktúr tváre. S postupom času sa na každej tvári odzrkadľujú známky starnutia. Neexistuje prirodzenejší postup ako nahradiť to, čo sa z pokožky stratilo, ako donútiť vlastné bunky a tkanivá, aby začali opäť vytvárať vlastný kolagén, kyselinu hyaluronovú a vrátili sa tam, kde boli v mladosti. Účinok prebieha nielen v pokožke, ale aj v podkožných tkanivách, čo vysvetľuje výrazný omladzujúci účinok. Efekt po jednej aplikácii pretrváva aj 2 – 3 roky. Počet sedení je individuálny. Preventívne u mladších žien a pri menej výraznejších vekových zmenách stačí priemerne jedna aplikácia raz za rok. Pri pokročilejších zmenách je treba 2 – 3 sedenia prvý rok, potom stačí raz za rok. Samozrejme, posledná veta platí len pre tie pacientky, ktorým sa zmeny na tvári vymkli z rúk a želajú si návrat k stavu pred 5 – 6 – 10 rokmi.

Sculptra sa líši od iných zákrokov v oblasti anti-agingu tým, že postupne v priebehu času vylepšuje stav tkanív a postupne odstraňuje a nenápadne vylepšuje zmeny v priebehu mesiacov až roka po aplikácii. Návrat k zmenám pred aplikáciou /ak sa v liečbe nepokračuje/ trvá asi 2 – 3 roky.

Na aké oblasti sa používa?

Scupltra sa používa na aplikáciu v oblasti celej tváre okrem pier. Ide o globálne omladenie tváre s omladením kontúr tváre s následným liftingom / vytiahnutím kontúr tváre/, s vylepšením hlbších a jemných vrások ako dôsledku procesu stimulácie vlastných tkanív.

Kto môže Sculptru podávať?

Je bezpodmienečne nutné, aby tento liek podával iba vyškolený lekár s odborným certifikátom, hlbokými znalosťami anatómie tváre, fyziológie starnutia tváre a s dlhoročnými skúsenosťami s aplikáciou výplňových materiálov. Bez týchto predpokladov je aplikácia zbytočná.

V Medical MKP je aplikácia Sculptry vykonávaná najskúsenejšími lekármi s medzinárodnými certifikátmi a bohatou odbornou a medzinárodnou praxou, čo je zárukou vysokej profesionality, bezpečnosti, účinnosti aplikácie a prirodzeného vzhľadu ošetrenej oblasti. S použitím tejto geniálnej  modernej metódy sme začali začiatkom roku 2014 a v priebehu rokov sa tešíme z nadšenia našich klientiek. Mnohé podstúpili aplikáciu opakovane, keď zistili, čo táto nová metóda dáva ich tvári oproti klasickým výplňovým materiálom. Dodnes sme aplikovali vyše 1200 ampuliek Sculptry.Untitled-1

Cenník

Zobraziť cenník
VÝPLŇ VRÁSOK NA TVÁRI

Crystalys 1,25ml
329 €

Ellansé M 1ml
396 €

Ellansé S 1ml
329 €

Aplikácia kyseliny hyaluronovej do 4ml
Iba za 990 € 1316 €

Aplikácia kyseliny hyaluronovej do 2ml
Iba za 496 € 658 €

Aplikácia kyseliny hyaluronovej do 1ml
329 €

Sculptra 1 ampulka
495 €

Objednajte si termín konzultácie

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť o vaše telo od profesionálov

Alebo sa objednajte telefonicky na telefónnom čísle 0910 336 236