Čo je Ion Magnum?

Ion Magnum je technológiou tretieho tisícročia. Táto tzv. nanotechnológia funguje prakticky u každého. Ion magnum vysiela biosignály, ktoré stimulujú metabolizmus a upravia odbúravanie tuku na najnižšej úrovni, čiže na úrovni tkanivových membrán a buniek.
Po niekoľkých bezbolestných sedeniach dosiahneme výsledok, na ktorý by sme inak potrebovali drastické operačné výkony, alebo niekoľko týždňov pobytu v telocvični a posilňovni.
Navyše je prístroj vybavený programom na spevnenie pokožky, ktorá sa následne po procedúre prirodzene stiahne a získa pružnosť. K dispozícii je však aj program na tvorbu a spevnenie svalstva, vhodný pre športovcov a návštevníkov posilňovní.
Zaviedol ho Garry Pollock, spoluvynálezca pacemakeru, za ktorý bol nominovaný na Nobelovu cenu.

Ako funguje Ion Magnum?

Ion Magnum na základe biosignálov a komunikácie s iónovými kanálmi na bunkovej membráne dokáže odbúrať nadmerné lokalizované tukové zásoby pohodlne, bezbolestne a účinne. Výsledky sú badateľné bezprostredne po prvej procedúre a zlepšujú sa opakovanými sedeniami.
Ide o prístroj, ktorý imituje signály nervového systému, vysiela ich do tukových buniek a svalov. Bunky dostanú príkaz, aby odbúrali tukové zásoby. Svalové bunky sa dostanú k energii, ktorú odbúrajú a zabránia jej opätovnému uloženiu v podkožnom tkanive.

Čo sú biosignály?

Biosignály sú určité impulzy totožné s elektrochemickými impulzmi, prebiehajúcimi pri komunikácii mozgu prostredníctvom nervového systému s bunkami v pokožke, svalstve a v podkoží. Všetko, čo sa odohráva v našom tele, je spúšťané na základe týchto signálov, ktoré bunkám odovzdáva mozog prostredníctvom nervovej sústavy a to je aj základným princípom technológie biosignálov. Ion Magnum vlastne napodobuje tento signál idúci z mozgu do bunky.
Ion Magnum prostredníctvom komunikácie s bunkami a nervovým systémom dá okamžitý príkaz aby si bunka odbúrala tukové zásoby v danej oblasti. Navyše posilňuje prirodzenú tendenciu buniek vzdorovať škodlivinám, stabilizuje bunečné membrány, znižuje rôzne druhy oxidantov a bunky detoxikuje.

Na aké oblasti sa používa Ion Magnum?

Ion Magnum sa používa na väčšinu problémových oblastí. Môže sa použiť na horné aj dolné brucho, stehná, bedrovú oblasť, hrudník, ale môže sa použiť napr. aj na horné končatiny alebo u mužov na stimuláciu a modelovanie prsných a brušných svalov.

Je ošetrenie bolestivé?

Ošetrenie prístrojom s prístrojom ion magnum je bezbolestné, neinvazívne a vysoko účinné. To, čo má pri odstránení lokálnych tukových ložísk spôsobiť náročný operačný výkon, ION MAGNUM dokáže v priebehu niekoľkých bezbolestných sedení. Môžete síce pocítiť nepríjemné mravenčenie, ale určite nepociťujete bolesti.

 

Ako prebieha zákrok a ako často ho treba opakovať?

Pacient sedí v pohodlnom kresle, číta si knihu alebo počúva hudbu. Na problémovú oblasť sa nalepia alebo priložia špeciálne elektródy a ION MAGNUM sa nastaví na požadované hodnoty. K dispozícii sú nastavenia prevažne na odbúranie tuku, ale zároveň môžeme pridať hodnoty na podporu tvorby svalstva a spevnenie pokožky. Výsledok sa zlepšuje opakovanými sedeniami, pričom odporúčané je zopakovať aspoň 5 sedení, ale samozrejme výsledok môžete vidieť už po prvom sedení. Závisí to od individuálnej odpovede jednotlivca a použitého nastavenia.

Čo je garanciou účinnosti prístroja?

Zaviedol ho Garry Pollock, jeden zo spoluvynálezcov pacemakeru, za ktorý bol nominovaný na Nobelovu cenu. Pacemaker je prístroj, ktorý zachránil za posledné desaťročia tisícky životov. Ide o malý stimulačný prístroj, ktorý vysiela impulzy do srdcového svalu a udržiava tak správny rytmus srdca.
Podobný, ale rádove niekoľko tisíckrát až milionkrát jemnejší, špeciálne upravený signál, ktorý dosahuje úroveň až 1000 Hz posiela do tukových a svalových buniek aj Ion Magnum.
Používame inovovanú a vylepšenú už 4. generáciu prístroja ION MAGNUM, ktorá má
názov GENIUS a výsledky sú veľmi presvedčivé.

Cenník

Zobraziť cenník
ION MAGNUM Genius

Permanentka – 8 ošetrení
Iba za 360 € 720 €

1 ošetrenie (jednej oblasti – max. 30 min.)
90 €

Objednajte si termín konzultácie

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť o vaše telo od profesionálov

Alebo sa objednajte telefonicky na telefónnom čísle 0910 336 236

Prečítajte si

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť