Čo sú akustické vlny AWT?

Aj keď celulitída nepredstavuje zdravotné riziko a nie je zdraviu škodlivá, pôsobí neesteticky, stáva sa pre mnoho žien nepohodlnou spoločnosťou a tým pádom znižuje sebavedomie a kvalitu života najmä v letných mesiacoch. Liečba celulitídy rázovými vlnami je riešenie, ktoré odstraňuje a pomáha predchádzať tejto nežiaducej situácií.

Ako fungujú akustické vlny AWT?

Pri tejto modernej metóde sa využíva účinok rázových vĺn na zlepšenie stavu celulitídy, ochabnutia pokožky a stavu strií. Podkožné, spojovacie tkanivo je jemné a elastické a pozostáva zo širokej siete kolagénových vlákien, ktoré umožňujú jej rozpínanie. S vekom dochádza k úbytku kolagénu a k ochabovaniu pokožky. Pri nepomere medzi tvorbou tukových buniek aj ich odbúravaním sa tukové bunku rozpínajú smerom nahor k ochabnutej pokožke čím vzniká typický efekt pomarančovej kôry. Rázové vlny uvoľňujú, spružňujú spojovacie tkanivo, podporujú tvorbu kolagénu, spevňujú pokožku a rozpúšťajú tukové bunky. Kombinácia týchto účinkov pôsobí taktiež preventívne s cieľom predísť vzniku celulitídy. Pri liečbe celulitídy rázovými vlnami sa špecializujeme na problémové oblasti zadku, bedier, stehien a horných časti rúk.

V ošetrenej oblasti dochádza k zlepšeniu stavu pokožky, jej spevneniu a vyhladeniu, ako aj vymiznutiu celulitídy a strií. Akustické vlny majú pozitívny účinok na mikrocirkuláciu, výživu tkanív a lymfatický odtok.

Pred zárkrokom
Tukové bunky vytvárajú tlak smerom na ochabnutý povrch pokožky, pričom sa vytvára efekt pomarančovej kôry..

Počas
Akustické vlny uvoľňujú spojovacie tkanivo, podporujú tvorbu kolagénu, spevňujú pokožku a rozpúšťajú tukové bunky.

Po zákroku
Výsledkom je zlepšená pevnosť a prirodzená elasticita pokožky spolu s dlhotrvajúcou zmenou štruktúry povrchu pokožky.

 

Výhody akustických vĺn AWT:

  • liečba celulitídy
  • prevencia vzniku celulitídy
  • zmenšenie lokalizovaných ložísk tuku
  • spevnenie ochabnutej pokožky
  • tvorba kolagénu
  • neinvazívny a bezbolestný
  • žiadne obmedzenia po zákroku

Cenník

Zobraziť cenník
D-ACTOR – akustické vlny AWT

Permanentka – 8 ošetrení
Iba za 379 € 472 €

1 ošetrenie (jednej oblasti)
59 €

Objednajte si termín konzultácie

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť o vaše telo od profesionálov

Alebo sa objednajte telefonicky na telefónnom čísle 0910 336 236

Prečítajte si

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť

03.02.2014

Čo je to rejuvenizácia?

Všetky ženy, ale aj muži, by chceli mať krásnu a dokonalú pleť. Ale všetci vieme, že to nie je také jednoduché. Rejuvenizácia znamená lekársky názov, proces, ktorý umožňuje omladenie vašej tváre. V Medical MKP vám ponúkame revolučne a najmodernejšie metódy rejuvenizácie, ktoré sú odpoveďou na otázku, ako navrátiť pokožke mladistvý vzhľad. Prečítajte si o revolučných

Čítajte viac