V MEDICAL MKP sa zaoberáme odstraňovaním rozšírených cievok komplexne. Či už ide o cievky na tvári, lícach, nose alebo o zvláštne formy hemangiómov a tzv. ohňov, či sú to cievky jemnejšie alebo silnejšie. Pri veľkom počte kvalitných laserových prístrojov vieme vybrať ten najúčinnejší spôsob na odstránenie rozšírených žiliek alebo na zlepšenie konkrétneho problému.

CIEVNE LASERY v MEDICAL MKP:

 • 595nm pulzný farbivový laser
 • 755nm alexandritový laser
 • 980nm vnútrožilový laser
 • 1064nm NdYAG laser

Unikátne široké spektrum prvotriednych cievnych laserov a ich vlnových dĺžok nám dáva jedinečnú možnosť ošetrenia drobných ale aj veľkých ciev.

Rozšírené cievky na tvári, nose a nohách patria k najčastejším problémom, s ktorými prichádzajú klienti na naše pracovisko. Môže ísť len o zvýšené difúzne začervenanie pokožky /tzv. flush/, môže ísť o sieťovitú červenú až modrastú sieť na pokožke líc, ale aj o hrubé, modrasté cievky na nose. Často ide o tzv. rosaceou, ale môže ísť aj o vznik zhrubnutej pokožky nosa /tzv rinofýmu/, alebo špinavé hnedočervené sfarbenie pokožky v dolnej oblasti líc a krku /poikiloderma/. Zvláštnou kategóriou sú tzv. ohne a hemangiómy. Laserová liečba vie zvyčajne zlepšiť a často aj odstrániť ochorenia, ktoré pred érou laserovej liečby boli takmer neriešiteľné.

Na našom pracovisku používame viacero kvalitných, vysokovýkonných laserových prístrojov. Takmer na každú z uvedených cievnych zmien vieme nájsť najúčinnejší prístroj a spôsob, ktorý bude na Váš problém účinný. Účinok laseru je postupný, efekt je vidieť zvyčajne až po niekoľkých týždňoch, výkon treba opakovať v rôznych časových /niekoľkotýždňových až niekoľkomesačných/ odstupoch.

Cievky sa laserom zničia, ale zostávajú v pokožke v ošetrenom mieste a postupne sa z pokožky resorbujú, čo trvá u každého jednotlivca rôzne. Priemerná doba na zlepšenie difúznych cievok na tvári je asi 2 – 3 mesiace pri 2 – 4 sedeniach. Nekomplikované jednoduchšie stavy sa výrazne zlepšia už v priebehu mesiaca. Na zlepšenie resp. odstránenie bežných cievok na lícach treba 2 – 4 sedenia v asi mesačnom odstupe. Bezprostredne po výkone je mierne začervenanie, niekedy sa cievky zvýraznia a rozšíria, ale asi po 2 – 3 týždňoch postupne blednú a odchádzajú.

Cenník

Zobraziť cenník
ROZŠÍRENÉ KOŽNÉ CIEVKY

TELEANGIEKTÁZIE – metličkové kožné cievky na nohách

 • Ošetrenie laserom /Nd:YAG/
  53 - 103 €

TELEANGIEKTÁZIE – metličkové kožné cievky na nohách

 • Ošetrenie laserom /GentleLASE/
  33 - 73 €

TELEANGIEKTÁZIE – metličkové kožné cievky na tvári

 • Ošetrenie laserom /GentleLASE/
  33 - 73 €

Objednajte si termín konzultácie

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť o vaše telo od profesionálov

Alebo sa objednajte telefonicky na telefónnom čísle 0910 336 236

Videá

Prečítajte si

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť

24.08.2018

Rozšírené cievky a začervenaná pleť: Nechajte to na laser

Rozšírené cievky na tvári, nose a nohách patria k najčastejším problémom, ktoré trápia až 85% ľudí na svete. Viete, o čom hovoríme? Potom čítajte ďalej, mám pre vás dobré správy. Čo to je teleangiektázia? Priveľmi komplikované slovo, my vieme. Ide však o medicínsky termín, pod ktorým sa skrýva pomerne bežný jav – rozšírené cievky. Najčastejšie

Čítajte viac