‘‘ Na krásu máme bunky ‘‘

Výťažky z kmeňových buniek obnovujú poškodené bunky v pokožke, zvyšujú tvorbu medzibunkovej hmoty s obsahom kyseliny hyaluronovej. Svojim účinkom pomáhajú k pevnosti a pružnosti pokožky a zosilňujú elasticitu pleti.

Čo sú kmeňové bunky

Kmeňové bunky je skupina buniek, ktorá je určená k obnove orgánov alebo sa podieľajú na ich opravách pri poškodení. V ľudskom tele sa nachádzajú takmer vo všetkých orgánoch, ale sú vzácne. Môžu z nich vznikať rôzne typy buniek a nahradzovať tak poškodené bunky a opravovať tkanivo.

Kmeňové bunky sú pre svoje vlastnosti veľkou nádejou pre regeneračnú medicínu. Majú za úlohu opravovať poranené tkanivo a nahradzovať odumierajúce bunky. V klinických štúdiách sa testujú napr. v ortopédii, neurológii, kardiológii, oftalmológii a dermatológii.

Účinky kmeňových buniek v dermatológii

Terapia kmeňovými bunkami je najnovším trendom estetickej medicíny. Využíva sa hlavne k omladeniu pokožky tváre, krku, dekoltu, ale tiež je veľmi účinná k podpore rastu vlasov. Výťažky z kmeňových buniek sú bohaté na radu bio aktívnych látok, ktoré podporujú metabolické procesy v koži. Aktivujú množenie nových buniek a obnovujú ich funkčnosť vo všetkých vrstvách pokožky.

Účinné látky vstupujú do hlbokých vrstiev pokožky, kde cielene aktivujú kolagén a kyselinu hyaluronovú, ktoré sú hlavnými zložkami zaisťujúcimi pevnosť, elasticitu a hydratáciu pokožky. Vďaka obsahu rastových faktorov zlepšujú i prekrvenie tkaniva, množenie a aktivitu buniek vlasových folikulov.

Tajomstvo zdravej pokožky

Aby sme mali pleť stále krásne pevnú a pružnú, je potrebné dodávať jej látky, ktoré dokážu v tele stimulovať kolagén a elastín. Tieto bielkoviny zaisťujú potrebné napätie v pokožke, jej hydratáciu, elasticitu a sviežosť. Dobrá správa je, že produkciu týchto dôležitých bielkovín je možné stimulovať. To je dôležité hlavne s pribúdajúcim vekom.

Existujú štyri hlavné skupiny látok majúce zásadné účinky:

  1. Kmeňové bunky a ich produkty
  2. Biomimetické peptidy
  3. Rastové faktory
  4. Kyselina hyaluronová

allstem. extractTM  – obsahuje komplex bio aktívnych látok z kmeňových buniek

O značke

allstem. vznikol spojením najnovších poznatkov aplikovaného výskumu v oblasti kmeňových buniek a regeneratívnej medicíny a dlhodobých skúseností švajčiarskeho výrobcu profesionálnych produktov microsTECH.

Ponúkame portfólio jedinečných produktov, ktoré prirodzene aktivujú a podporujú vlastné regeneračné mechanizmy organizmu. Tieto prípravky spĺňajú požiadavky najnáročnejších klientov, ktorí očakávajú viditeľný výsledok s použitím bezpečných ingrediencii. Hlavná účinná látka allstem. extractTM bola vytvorená tímom vedcov zo spoločnosti Scimed Biotechnologies s bohatými skúsenosťami v oblasti vývoja liečivých prípravkov na báze kmeňových buniek. Produkty allstem. pre Scimed Biotechnologies vyrába švajčiarska firma microsTECH. Experti firmy microsTECH navrhli kombináciu látok, ktoré optimálne dopĺňajú a podporujú účinnosť allstem. extractTM . Produkty sú vyrábané podľa najprísnejších kritérií Swissmedic GMP.

Hair therapy - allstem. (domáca starostlivosť)

Cenník

Zobraziť cenník
MEZOTERAPIA „ALLSTEM“ ROZTOKOM S KMEŇOVÝMI BUNKAMI

Ošetrenie vlasovej časti hlavy
160 €

Ošetrenie tváre (pleti)
190 €

Objednajte si termín konzultácie

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť o vaše telo od profesionálov

Alebo sa objednajte telefonicky na telefónnom čísle 0910 336 236