Odstránenie tetovania laserovým prístrojom Q-PLUS STAR 1

Nechajte vašu minulosť odletieť

Hľadáte najbezpečnejší a najjednoduchší spôsob ako sa zbaviť neželaného tetovania pod dohľadom certifikovaného lekára? V MEDICAL MKP Vám odstránime neželané tetovanie pomocou najefektívnejšieho lasera Q-PLUS STAR 1, vďaka ktorému je liečba takmer bezbolestná.

Pre odstránenie tetovania sa rozhodujú najmä ľudia, ktorým sa tetovanie nepáči, kresba je už neatraktívna, alebo je hrozbou pre nové pracovné príležitosti. Ošetrenie prístrojom Q-PLUS STAR 1 umožňuje odstránenie tetovania s minimálnym nežiaducim poškodením zasiahnutého tkaniva. Využíva sa na odstránenie čierneho a farebného tetovania.

V minulosti, sa tetovanie odstraňovalo rôznymi technikami, ktoré v mnohých prípadoch spôsobovali veľké a nechcené jazvy, čo samozrejme pacientom nevyhovovalo. Vzhľadom na to, že každé tetovanie je unikátne, bolo potrebné vynájsť taký prístroj, ktorý bude vyhovovať každému pacientovi na mieru. Preto prístroj Q-PLUS STAR 1 používa viaceré vlnové dĺžky v závislosti od farby tetovania, čím nevznikajú veľké a nechcené chrasty.
Vďaka najnovšej technológii prístroja Q-PLUS STAR 1, je laserové odstránenie tetovania efektívnejšie s minimálnym rizikom zjazvenia. Práve táto laserová liečba je omnoho bezpečnejšia ako iné techniky odstraňovania ako sú excízia alebo dermabrázia.

Výhody lasera Q-PLUS STAR 1:

  • Takmer bezbolestná liečba bez nechcených jaziev
  • Efektívne prispôsobenie vlnových dĺžok vzhľadom na farbu tetovania
  • Eliminácia čierneho a farebného tetovania
  • Bezpečnejšia liečba ako iné techniky

Ako to funguje

Predtým ako nastane samotná liečba, je potrebné, aby ste si dohodli konzultáciu s našim vyškoleným lekárom. Na základe konzultácie zistíme, akú silu vlnovej dĺžky treba použiť.
Tak, ako u ostatných techník vykonávaných lasermi, je nevyhnutné mať počas procedúry ochranné okuliare, ktoré chránia oči pred laserom. Lekár musí najprv zistiť, ako reaguje na laser vaša pokožka, aby sa nastavila efektívna energia laserového pulzu. Laserový lúč prechádza cez kožu a reaguje s farbivom tetovania, následne tetovanie postupne bledne. Počet pulzov závisí od veľkosti plochy tetovania, čím je väčšia, tým sa musí použiť väčšie množstvo pulzov. Liečba je takmer bezbolestná, pacienti pociťujú iba mierne uštipnutie.
Po ošetrení sa plocha natrie špeciálnym krémom a zakryje obväzom na 24 – 48hodín.

Koľko krát musím liečbu absolvovať?

Počet ošetrení závisí od veľkosti , farby a typu tetovania /profesionálne alebo amatérske tetovanie). Zvyčajne je potrebných 2 – 10 šetrení.

Som vhodný kandidát na odstránenie tetovania?

Odstránenie tetovania laserom je najúčinnejšie u pacientov, ktorí majú čierne a farebné tetovanie. Vhodnými pacientmi sú aj ľudia, ktorí už podstúpili odstránenie tetovania inou metódou, najmä pokiaľ bola liečba neúčinná

Cenník

Zobraziť cenník
ODSTRÁNENIE TETOVÁŽE

Ošetrenie laserom 100-500pulzov
53 - 103 €

Objednajte si termín konzultácie

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť o vaše telo od profesionálov

Alebo sa objednajte telefonicky na telefónnom čísle 0910 336 236