RESTYLANE ČISTIACE MLIEKO

Restylane Čistiace mlieko pleť jemne a účinne vyčistí. Vaša pleť bude hebká a rozžiarená.

JEMNÁ STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ S RESTYLANE ČISTIACIM MLIEKOM

Zakaždým, keď si čistíte pleť, riskujete, že spolu s čištením odstránite také dôležité lipidy, antioxidanty a látky, ktoré na seba viažu vodu. Preto musí byť čištenie pleti tak jemné a mierne, ako sa to len dá, aby sa zachovala zdravá a prirodzená rovnováha Vašej pleti.

ORGANICKÉ OLEJE A CERAMIDY

Restylane Čistiace mlieko obsahuje organické oleje a ceramidy, čím chrání Vašu pleť pred stratou vlastných ochranných olejov a antioxidantov.

Čistiace mlieko

RESTYLANE DENNÝ KRÉM

Restylane Denný krém je jemný hydratačný krém vhodný pre všetky typy pleti.

CHRÁNI A OŽIVUJE VAŠU PLEŤ

Restylane Denný krém obsahuje aktívne látky, ktoré zlepšujú schopnosť detoxikácie pleti. Vďaka tomu bude Vaša pleť hebká a zdravá. Pretože je pleti veľmi podobný, pomáha jej vytvárať vlastnú ochrannú bariéru a ochranný štít, ktorý pleť chráni pred znečištením a stresom.

HYDRATÁCIA A JEMNOSŤ PLETI

Pravideľným používáním Restylane Denného krému získa Vaša pleť späť svoju rovnováhu – bude hydratovaná, jemná a krásna.

TECHNOLÓGIA UKRYTÁ ZA RESTYLANE

Krém obsahuje Restylane patentovanú formu stabilizovanej kyseliny hyalurónovej – NASHA™ gél, ktorý je pevne ukotvený v špeciálnej vrstve lipidov. Táto unikátna kombinácia, ktorá sa vyskytuje iba v produktoch Restylane skincare, poskytuje pleti vynikajúcu ochranu a opätovne ju hydratuje, čo pleť robí žiarivejšiou.

Denný krém

RESTYLANE DENNÝ KRÉM SPF 15

Restylane Denný krém s ochranným faktorom 15 je jemný hydratačný krém vhodný pre všetky typy pleti.

CHRÁNI A REVITALIZUJE

Pretože je krém založený na veľmi podobnej báze ako pleť samotná, pomáha jej vytvoriť si vlastnú ochrannú bariéru a ochranný štít, ktorý ju chráni pred znečištením a stresom.

Restylane Denný krém obsahuje aktívne látky, ktoré zlepšujú kvalitu pleťi. Pravideľné používanie zvýši hydratáciu, jemnosť a krásu Vašej pleti a zároveň ju bude chrániť pred škodlivým ultrafialovým žiarením.

TECHNOLÓGIA UKRYTÁ ZA RESTYLANE

Účinky stabilizovanej kyseliny hyalurónovej sú ešte podporené technológiou NASHA™, ktorá vylepšuje dlhotrvajúce hydratačné účinky krému a kryštalické NASHA častice naviac pleť rozžiaria a vyplnia jemné vrásky.

Denný krém SPF 15

RESTYLANE NOČNÝ KRÉM

Restylane Nočný krém je bohato vyživujúci krém vhodný pre všetky typy pleti.

OBNOVUJE PRIRODZENÉ ZDRAVIE VAŠEJ PLETI

Restylane Nočný krém obsahuje aktívne zložky, ktoré pomáhajú bojovať proti procesu stárnutia pleti a zároveň ochraňujú prirodzenú rovnováhu a krásu Vašej pleti. Pretože je tento krém veľmi podobný pleti, pomáha jej vytvárať vlastnú ochrannú bariéru a umožňuje pleti v priebehu noci dýchať a regenerovať.

NÁDHERNÁ PLEŤ ZA 4 TÝŽDNE

Restylane Nočný krém zlepšuje prirodzenú funkciu pleti a to už za štyri týždne. Vaša pleť bude po 4 týždňoch krásna a hebká.

TECHNOLÓGIA UKRYTÁ ZA RESTYLANE

Krém obsahuje Restylane patentovanú formu stabilizovanej kyseliny hyalurónovej – NASHA™ gél, ktorý je pevne ukotvený v špeciálnej vrstve lipidov. Táto unikátna kombinácia, ktorá sa vyskytuje iba v produktoch Restylane skincare, poskytuje pleti vynikajúcu ochranu a opätovne ju hydratuje, čo pleť robí žiarivejšou.

Nočný krém

RESTYLANE NOČNÉ SÉRUM

Restylane Nočné sérum je veľmi bohaté a aktívne.

ZMIERŇUJE VRÁSKY A PREJAVY STÁRNUTIA

Unikátne látky obsiahnuté v Restylane Nočnom sére sa rozptýlia po pleti a prepustia do nej aktívne zložky pôsobiace v noci. Zlepší sa hydratácia a pevnosť Vašej pleti. Pokožka bude žiarivejšia, štruktúra a odtieň pleti rovnomernejšie. Už počas mesiaca môžete očakávať viditeľné výsledky.

RETINOL A ANTIOXIDANTY

Restylane Nočné sérum obsahuje vysoké množstvo retinolu, ktorý je stabilný a veľmi dobre sa do pleti vstrebáva. Retinol je jedna z najaktívnejších zložiek slúžiacich k obmedzeniu tvorby vrások a prejavov stárnutia. Rovnako tak bojuje proti strate pružnosti pleti.

Sérum tiež obsahuje veľké množstvo antioxidantov. Antioxidanty sú považované za veľmi prospešné pri spomaľovaní procesu stárnutia.

TECHNOLÓGIA UKRYTÁ ZA RESTYLANE

Sérum obsahuje Restylane patentovanú formu stabilizovanej kyseliny hyalurónovej – NASHA™ gél, ktorý je pevne ukotvený v špeciálnej vrstve lipidov. Táto unikátna kombinácia, ktorá sa vyskytuje iba v produktoch Restylane skincare, poskytuje pleti vynikajúcu ochranu a opätovne ju hydratuje, čo pleť robí žiarivejšou.

Nočné sérum

RESTYLANE OČNÉ SÉRUM

Restylane Očné sérum je svojim zložením vhodný pre citlivú pleť v okolí očí.

STIMULUJE A HYDRATUJE

Restylane Očné sérum obsahuje látky, ktoré zlepšujú pružnosť pleti v okolí očí.

ZMENŠENIE TMAVÝCH KRUHOV POD OČAMI

Sérum obsahuje prírodné oleje, ktoré Vašu pleť zjemnia a rozjasnia a obmedzia tak tvorbu tmavých kruhov pod očami. Redukuje hromadenie vody a oči tak vyzerajú menej opuchnuté a unavené.

TECHNOLÓGIA UKRÝVAJÚCA SA ZA RESTYLANE

Restylane Očné sérum tiež obsahuje NASHA™ častice, ktoré hydratujú pleť a dodávajú jej zdravý vzhľad a jas.

Očné sérum

RESTYLANE REGENERAČNÝ KRÉM

Restylane Regeneračný krém má ukľudňujúce a utišujúce účinky na pleť, najmä po estetických ošetreniach.

UPOKOJÍ A UĽAVÍ VAŠEJ PLETI

Estetické ošetrenia môžu dočasne spôsobiť nerovnováhu Vašej pleti. Restylane Regeneračný krém je veľmi podobný pleti, dokáže preto obnoviť jej rovnováhu a zdravie. Krém je priedušný; inými slovami umožňuje pleti dýchať a zároveň ju regeneruje po ošetrení.

ARNIKA A VÝTAŽKY Z RYŽE

Restylane Regeneračný krém obsahuje výťažky z arniky, ktoré majú protizápalové účinky. Pomáhajú tak zmierniť svrbenie a tvorbu modrín. Výťažky z ryže vytvárajú na vrchnej vrstve pokožky dôležitý antioxidačný štít.

TECHNOLÓGIA UKRYTÁ ZA RESTYLANE

Krém obsahuje Restylane patentovanú formu stabilizovanej kyseliny hyalurónovej – NASH ™ gél, ktorý je pevne ukotvený v špeciálnej vrstve lipidov. Táto unikátna kombinácia, ktorá sa vyskytuje iba v produktoch Restylane Skincare, poskytuje pleti vynikajúcu ochranu a opätovne ju hydratuje, čo pleť robí žiarivejšiou.

Regeneračný krém

RESTYLANE KRÉM NA RUKY

Restylane Krém na ruky vytvára vlastnú ochrannú bariéru kože a obnovuje prirodzenú hebkosť Vašich rúk.

ZVLÁČNI A OCHRÁNI VAŠE RUKY

Dlhodobé vystavenie pokožky rúk počasiu, mydlám, chemikáliám a iným vonkajším stresovým faktorom oslabuje funkciu ochrannej bariéry. Restylane Krém na ruky obnovuje prirodzenú hebkosť a vláčnosť pokožky a zlepšuje schopnosť jej ochrannej bariéry.

VÝTAŽKY Z RYŽE A VITAMÍN B7

Restylane Krém na ruky obsahuje výťažky z ryže, ktoré vytvárajú dôležitý antioxidačný ochranný štít vo vrchnej vrstve pokožky. Vaše ruky budú hebké a hydratované.

TECHNOLÓGIA STOJACA ZA RESTYLANE

Krém obsahuje Restylane patentovanú formu stabilizovanej kyseliny hyalurónovej – NASH ™ gél, ktorý je pevne ukotvený v špeciálnej vrstve lipidov. Táto unikátna kombinácia, ktorá sa vyskytuje iba v produktoch Restylane Skincare, poskytuje pleti vynikajúcu ochranu a opätovne ju hydratuje, čo pleť robí žiarivejšiou.

Krém na ruky

RESTYLANE DENNÝ KRÉM S BIELIACIM ÚČINKOM

Restylane Denný krém s bieliacim účinkom obsahuje niekoľko vyživujúcich zložiek, ktoré redukujú pigmentáciu pleti.

ZOSVETLÍ A CHRÁNI

Restylane Denný krém s bieliacim účinkom je veľmi svetlý a elegantný krém, ktorý sa do pleti rýchlo vstrebáva. Každá z vyživujúcich látok, ktoré slúžia k zníženiu pigmentácie, má unikátnu schopnosť ovplyvniť reťazec reakcií, ktorý vedie k tvorbe melanínu v pokožke.

TECHNOLÓGIA UKRYTÁ ZA RESTYLANE

Restylane Denný krém s bieliacim účinkom obsahuje NASHA™ častice, ktoré zvyšujú hydratáciu pleti. Pleť je hebká a žiarivá. Filtre pôsobiace proti slnečnému žiareniu zabraňujú ďalšiemu poškodeniu pleti slnkom a uchovávajú Vašu pleť svetlú a krásnu.

Denný krém s bieliacim účinkom

Objednajte si termín konzultácie

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť o vaše telo od profesionálov

Alebo sa objednajte telefonicky na telefónnom čísle 0910 336 236