Vlasová mezoterapia – účinný spôsob ako mať zdravé a husté vlasy

Hovorí sa, že zdravé a husté vlasy sú korunou krásy každej ženy. Nie každá sa môže pýšiť pevnými vlasmi. Preto je tu vlasová mezoterapia, ktorá rýchlo a vyrieši problém s riedkymi vlasmi. A teraz v Medical MKP dokonca so zľavou.

Čo je to vlasová mezoterapia?

Vlasová mezoterapia je neinvazívny zákrok, ktorý účinne na prírodnej báze rieši problém s vypadávaním vlasov u žien aj u mužov. Okrem spomalenia vypadávania im táto procedúra dodá aj potrebnú povenosť a ich kvalita je výrazne lepšia. Toto sa týka aj pre nadmerne  lámajúcich sa vlasov so sklonom vypadávať. Vo všeobecnosti je tento zákrok považovaný za bezpečný, šetrný k vlasom i pokožke a zároveň takmer bezbolestný.

Ako tento zákrok funguje?

Princíp vlasovej mezoterapie je rovnaký ako v prípade omladenia tváre. Pomocou jemných ihličiek je do strednej vrstvy pokožky aplikovaná zmes enzýmov, vitamínov, proteínov a hormónov, ktorá regeneruje vlasové folikuly i bunky kože. Primárnym cieľom takejto procedúry je obnoviť hormonálnu rovnováhu a neutralizovať účinky DHT hormónu, ktorý spôsobuje vypadávanie vlasov. Aby bol účinok zákroku efektívnejší, je potrebné absolvovať viacero sedení. Celkový počet opakovaní potrebných pre zlepšenie stavu vlasov určí odborník po individuálnej konzultácii.

vlasova mezoterapia

A čo výsledok?

Vlasová mezoterapia je jednou z najefektívnejších metód prevádzaných neinvazívne. Výsledky po aplikovaní injekcii sú zväčša viditeľné už po dvoch sedeniach, u menej pokročilých stavoch je rozdiel badateľný už po prvom sedení. Samotný efekt celej procedúry je permanentný, avšak nemusí ísť o pravidlo. Dôležité je dodržiavať správnu starostlivosť, životosprávu a riadiť sa pokynmi dermatológa.

Je potrebné obávať sa vedľajších účinkov?

Na rozdiel od kozmetických prípravkov určených na podporu rastu je tento typ mezoterapie pre mužov aj a ženy všetkých vekových kategórií. Nemusíte sa báť alergických reakcií – vlasová mezoterapia pracuje výhradne s prírodnými látkami a výživovými roztokmi, ktoré nezaťažujú vlasy ani pokožku. Bezprostredne po ošetrení môže byť pokožka jemne začervenaná alebo mierne opuchnutá (opuch však zmizne behom dvoch dní). Zákrok  je možné absolvovať kedykoľvek počas roka. Neodporúčame však bezprostredne po zákroku nadmerne sa vystavovať priamemu slnečnému žiareniu, vyhnúť sa kúpaniu, saune a soláriu.

Vlasová mezoterapia je vhodná pre tých, ktorí sa snažia riešiť nadmerné vypadávanie vlasov či nedostatočnú kvalitu vlasov z akejkoľvek príčiny. Stačí sa objednať na recepcia@medicalmkp.sk (Nitra) a trnava@medicalmkp.sk a onedlho si môžete užívať aj vy prirodzene silné, zdravé a lesklé vlasy. Teraz za letnú cenu 49€/ sedenie.