Užívajte si pleť bez vrások dlhšie s kyselinou hyaluronovou

O kyseline hyaluronovej už počula snáď každá žena. Ale vedeli ste, čo všetko dokáže v rukách skutočného odborníka? Táto prírodná látka nachádza množstvo využití v kozmetike ale aj v estetickej medicíne. Objavte s nami jej zázračné účinky pre vašu pleť.

Prirodzený doping pre vašu pleť

Slovo kyselina môže znieť hrozivo, no opak je pravdou. Kyselina hyaluronová je gélovitá hmota, v ktorej sú uložené bunky pokožky, kolagénové a elastínové vlákna. Jej najväčším kúzlom je neuveriteľný regeneračný účinok. Preto hovoríme – čím skôr pleť posilníte touto kyselinou v akejkoľvek forme, tým dlhšie si udržíte mladistvý vzhľad bez včasných príznakov starnutia.

Účinné sérum a malé dávky kyseliny hyaluronovej ako prevencia proti vráskam

Pleť je živý organizmus denne vystavovaný množstvu vplyvov, ktoré môžu urýchliť jej starnutie. MUDr. Peter Pleva preto odporúča siahnuť po sérach, či krémoch s kyselinou hyaluronovou alebo absolvovať prvé sedenie a aplikovať kyselinu priamo do buniek kože už vo veku 25-30 rokov. Prečo? Z jednoduchého dôvodu – v mladom veku nie sú vrásky ešte hlboké, preto je aplikácia kyseliny akousi formou prevencie proti vzniku trvalých vrások.

Odstránenie vrások vďaka kyseline hyaluronovej

Kyselina hyaluronová je síce prirodzená súčasť pokožky, no nezostáva v nej večne. Pribúdajúcim vekom sa z pleti vytráca, preto sa na tvári objavujú hlboké vrásky. Kozmetické produkty problémy s vráskami nevyriešia. Najúčinnejšie je aplikovať kyselinu priamo tam kde chýba – do kožného tkaniva v miestach, kde sú vrásky najhlbšie. Pokožka je okamžite po zákroku vypnutá, pružná a po vráskach nie je ani stopy. Dôležité je, aby bol zákrok prevádzaný jedine profesionálom a s citom tak, ako si to vyžaduje konkrétny typ vrásky.

V Medical MKP máme s výplňovými materiálmi dlhoročné skúsenosti – od roku 2008 naše služby využili stovky klientiek a vždy sa radi vrátia. Okrem toho fungujeme aj ako školiace pracovisko – MUDr. Pleva je jedným z mála odborníkov s certifikátom na školenie o výpňových materiáloch.

 

Vo všeobecnosti je kyselina hyauloronová používaná v estetickej medicíne ako metóda prinavrátenia mladistvého vzhľadu. Jej účinky sú mimoriadne, pokiaľ má celú procedúru na starosti skúsený profesionál. U nás v Medical MKP je prvoradá vaša krása a spokojnosť. Užívajte si aj vy pleť bez vrások dlhšie a objednajte sa na prvú konzultáciu k našim odborníkom v Nitre alebo v Trnave.