Starnite do krásy: Mladistvý vzhľad účinne a prirodzene

O hlavnej príčine vzniku vrások sme si už povedali. S pribúdajúcim vekom postupne strácame podkladové tkanivá, čo má za následok viditeľné línie a zárezy na pleti. Aké je riešenie? Výplň s biostimulačným účinkom.

Čo je to biostimulácia?

Dá sa to vysvetliť pomerne jednoducho. Čím sme starší, tým menej účinné sú naše bunky. V praxi to znamená, že strácajú schopnosť plniť základné funkcie, ako je produkcia kolagénu a glykosaminoglykánov či hydratácia tkanív. Aplikovaním prirodzeného materiálu s biostimulačným účinkom sa bunky nielenže znovu prebudia a začnú plniť regeneračné funkcie, ale pokožka začne mladnúť. Výsledkom je okamžité  a postupné omladenie pokožky.

Premena teda neprebehne iba zásluhou lekára – to je ten okamžitý výplňový efekt, ale svoj podiel na nej má aj naše vlastné tkanivo, a práve preto je dosiahnutý výsledok prirodzený. Dôležité je vedieť správne skombinovať výplň a biostimuláciu. Zmena býva často pekná hneď po prvom sedení a niekedy naopak trvá chvíľku (2-3 mesiace), kým na sebe zmeny uvidíte, ale výsledok naozaj bude stáť za to! S biostimuláciou omladnete o pekných pár rokov a každým ďalším rokom budete vyzerať mladšie a mladšie.

Základom úspechu je správna kombinácia kvalitných biostimulačných a výplňových materiálov. Netreba však zabúdať, že konečný výsledok je podmienený dlhoročnými skúsenosťami aplikujúceho. Vašu pleť by ste preto mali zveriť do rúk len osvedčeným odborníkom. U nás v MEDICAL MKP zákrok podstúpili už stovky a stovky klientov a prezradíme vám, že ani oni spočiatku neverili, že takáto zmena je vôbec možná. Ale ako sa hovorí, kto nevyskúša, neuverí, a dnes sa už tešia zo sviežeho, prirodzeného a mladistvého vzhľadu.

Vek nehrá žiadnu rolu

Staršie bunky spia v porovnaní s mladšími hlbším spánkom. Preto ak uvažujete nad premenou vo vyššom veku, mali by ste počítať s tým, že tkanivám potrvá dlhšie, kým sa prebudia. Chýba im viac kolagénu a podkožného tuku, a z tohto dôvodu je proces obnovy zdĺhavejší. Vysoký vek by však pre vás rozhodne nemal byť prekážkou na ceste za mladším ja! Len si to predstavte. S každým pribúdajúcim rokom bude vaša tvár mladšia a sviežejšia ako pred rokom a stále rovnako prirodzená. Čo viac si želať?

Celkové omladenie tváre u mužov aj žien

Náš systém je založený na nasledujúcej schéme:

+- 30-35: zachovať mladistvý vzhľad pleti nasledujúcich 10 rokov, t.j. udržať vzhľad 35ky aj v 45ke

+- 40: docieliť vzhľad  30-ročnej pleti

+- 45: prinavrátiť pleti mladistvý vzhľad, aby v 50-ke vyzerala na 40

+- 50: postupné prinavrátenie mladistvého vzhľadu, aby sa v 55-ke dosiahol vzhľad tváre na 45 rokov

55-60: postupné prinavrátenie mladistvého vzhľadu, aby sa v 65-ke dosiahol vzhľad tváre na 50 rokov

60+: omladnúť pleť o 10-15 rokov (v tomto a vyššom veku sú výsledky individuálne)

Samozrejme, každá pleť je unikátna, a preto sú výsledky pri každom iné. Čo však majú spoločné, je postupné omladenie, v ktorom biostimulačné výplňové materiály zohrávajú hlavnú úlohu. Pekný výsledok sa dá dosiahnuť u každej tváre, ale v závislosti od veku a stavu pokožky je rozdielny len čas, za aký tento výsledok dosiahneme.

Niťové systémy sú už minulosťou

S niťovými systémami sme v MEDICAL MKP začali pracovať v roku 2006 ako prví na Slovensku, dávno predtým, ako sa vôbec dostali do všeobecného povedomia. O pár rokov neskôr, okolo r. 2012, túto techniku začali používať aj ostatné pracoviská, a práve v tomto období sme s niťami prestali pracovať. Presvedčili sme sa totiž, že biostimulácia docieli minimálne rovnaký liftingový efekt ako nite.

Na základe vlastných skúseností sme zistili, že na dosiahnutie dokonalého efektu sme často museli podklad doplniť výplňou, ktorá dosahovala lepší a prirodzenejší efekt. A ako to vyzerá dnes? Vďaka biostimulácii môžete doslova starnúť do krásy!