Som vhodný kandidát na laserovú epiláciu?

Táto otázka patrí k najčastejším otázkam pri epilácii. Nebaví Vás sa neustále holiť, vytrhávať, alebo depilovať chĺpky? Musíte procedúru znova a znova opakovať? Práve Vy môžete byť vhodným kandidátom na laserovú epiláciu.
Laserová epilácia je v dnešnej dobe najúčinnejšia metóda na zbavenie sa nežiaducich chĺpkov. Je to rýchla a zároveň veľmi účinná metóda s trvalým výsledkom. V Medical MKP Vám ponúkame epiláciu prístrojom Candela GentleLASE, ktorý patrí k absolútnej špičke na trhu s epilačnými lasermi.
Laser najlepšie účinkuje na bledú pokožku a tmavé chĺpky. Čím viac sa blížite k tejto kombinácií, tým lepšie sú vo všeobecnosti aj výsledky.
Ak je okolitá pokožka relatívne svetlá v porovnaní s farbou chĺpku, tak v tom prípade celá energia laserového lúča je koncentrovaná do cibuľky chĺpku, čím kompletne dôjde k precíznemu spáleniu cibuľky bez účinkov na okolitú pokožku. Epilácia laserom je zacielená na tmavý pigment v chĺpku, preto laserové odstránenie ochlpenia najlepšie funguje na svetlej koži (cez ktorú laserový lúč prenikne) a tmavých chĺpkoch (ktoré majú najviac pigmentu).
Pred každou epiláciou si Vás zoberie pod drobnohľad náš odborník – dermatológ. Vysvetlí Vám, čo možno očakávať od zákroku.