Koncepciu chirurgickej ambulancie sme začali tvoriť ešte v roku 1995. Nechceli sme mať klasickú ambulanciu, akých existujú desiatky na každej polikillinike a v malých zdravotných strediskách. Chceli sme, aby naša ambulancia poskytla väčšie spektrum výkonov v elegantnom prostredí s kvalitným vybavením. Zamerali sme sa na liečbu mnohých problémových oblastí, ktoré trápia veľa našich pacientov.Tieto ambulantného chirurga nielen vyčerpávajú, lebo na ne nemá čas, ale často ani nervy, pretože tieto ochorenia sú odolné voči klasickej liečbe. Ide o bežne rozšírené ochorenia ako sú zarastené nechty na palcoch, bradavice na chodidlách, na rukách a prstoch nôh, vo vlasatej časti hlavy ako aj bradavice a znamienka na rôznych častiach ľudského tela. Či už to je chrbát, dekolt, pazuchy, slabiny, intímne oblasti, chodidlá a prsty, s moderným vybavením a neštandardnými bezkrvnými postupmi laserovej a rádiofrekvenčnej chirurgie.sme pri odstrańovaní a liečbe týchto ochorení vysoko úspešní. Čo je pre pcienta dôležité. mnohokrát ide o úplne bezbolestné výkony alebo pracujeme v kombinovanej infiltračnej a zvodovej anestézii. Rany sa nemusia prekrývať obväzmi, pacienti a rany sa môžu sprchovať, vlasy sa môžu umývať. Keďže máme pacientov z celého Slovenska /pri minimálnej reklame/, opäť platí pravidlo- najlepšou reklamou je spokojný pacient.

Ďalšie oblasti, na ktoré sme sa zamerali v rámci chirurgie:

  • liečba a odstrańovanie rôznych druhov metličkových ciev a kŕčových žíl, od najtenších po najväčšie, či už ide o malé ambulantné operácie alebo sklerotizáciu pomocou špeciálnej peny alebo vnútrožilový laser.
  • pri našich liečebných postupoch využívame sonografiu žíl dolných končetín, ktorú vykonávame priamo u nás. S týmto vyšetrením sme začali ešte v roku 1989 v NsP Nitra. Vieme zhodnotiť stav venózneho systému a rozhodnúť, či sa oplatí investovať do ambulantnej terapie, alebo pacientovi odporučíme rozsiahlejší výkon.
  • ambulantná nebolestivá liečba hemoroidov. Používame prístroj Hemoron a taktiež koaguláciu laserom. S prístrojom Hemoron pracujeme od r. 2000 a boli sme jedno z prvých pracovísk na Slovensku, ktoré zaviedlo tento ambulantný spôsob liečby.

Prečítajte si

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť

03.08.2015

7 faktov, ktoré vám ešte nikto nepovedal o celulitíde

Aj vám sa už stalo, že ste si chceli obliecť krátke mini šaty, ale zastavila vás predstava desivých pohľadov na vaše nohy? Strašiak menom celulitída trápi skoro každú z nás a najmä počas letných dní nám práve tento nepriateľ uberá na sebavedomí. V tomto článku sa dozviete o 7 faktoch, ktoré vám ešte nikto nepovedal

Čítajte viac
09.04.2015

7 tipov, ako premôcť svoje telo k rannému cvičeniu

Ste ten typ človeka, ktorý ráno vyskočí z postele plný energie a ide si zacvičiť? Ak nie, patríte k väčšiemu množstvu ľudí, ktorí si radšej pospia, presunú budík o hodinu neskôr a je po cvičení! Každý z nás je zvedavý, ako to tí ľudia dokážu. Aj pre nich to bolo spočiatku určite ťažké, ale všetko

Čítajte viac

Nezáväzná konzultácia

Po zadaní údajov vás budeme kontaktovať telefonicky.