Naša ambulancia všeobecného lekára pre dospelých predstavuje ambulanciu prvého kontaktu, kde pacienti prichádzajú s rôznymi ťažkosťami.

Poskytovatujeme základnú a všeobecnú zdravotnú starostlivosť, čo vlastne predstavuje diagnostiku a liečbu všetkých chorobných aj predchorobných stavov predovšetkým pre svojich zmluvných pacientov. poskytovať preventívne vyšetrenia a na ich základe zostaviť liečebné plány individuálne každému pacientovi.

Poskytujeme kontrolné vyšetrenia a tým sledujeme plnenie liečebných plánov u svojich pacientov za účelom indikácii medikamentóznej liečby a potrebných doplňujúcich vyšetrení. Odosielame pacienta na odborné vyšetrenia v jednotlivých odborných špecializovaných ambulanciách a sledujeme ich výsledky spolu s liečebným plánom.

Prečítajte si

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť

03.08.2015

7 faktov, ktoré vám ešte nikto nepovedal o celulitíde

Aj vám sa už stalo, že ste si chceli obliecť krátke mini šaty, ale zastavila vás predstava desivých pohľadov na vaše nohy? Strašiak menom celulitída trápi skoro každú z nás a najmä počas letných dní nám práve tento nepriateľ uberá na sebavedomí. V tomto článku sa dozviete o 7 faktoch, ktoré vám ešte nikto nepovedal

Čítajte viac
09.04.2015

7 tipov, ako premôcť svoje telo k rannému cvičeniu

Ste ten typ človeka, ktorý ráno vyskočí z postele plný energie a ide si zacvičiť? Ak nie, patríte k väčšiemu množstvu ľudí, ktorí si radšej pospia, presunú budík o hodinu neskôr a je po cvičení! Každý z nás je zvedavý, ako to tí ľudia dokážu. Aj pre nich to bolo spočiatku určite ťažké, ale všetko

Čítajte viac

Nezáväzná konzultácia

Po zadaní údajov vás budeme kontaktovať telefonicky.