Najkrajšie sviatky v roku sú už za dverami a my sme si pre vás pripravili štyri rôzne vianočné balíčky, ktorými môžete obdarovať svojich blízkych, prípadne spraviť radosť aj sebe. Vyberte vhodný darček v rôznych cenových variáciách. Netrápte sa, čo darovať, príďte do MEDICAL MKP a my vám ochotne poradíme s vhodným výberom darčeka od profesionálov.

Poukaz platí pre zákroky v termíne od 2.1.2023 do 31.12.2023.

 

 

1. BALÍČEK: LUXUS PRE VAŠE SEBAVEDOMIE

  • Tento balíček ponúka nadštandardné ošetrenie tváre výplňovými materiálmi kyselinou haylurónovou, ktoré sú v súčasnosti jednotkou na trhu.
  • Darček je vhodný pre všetky vekové kategórie a všetky typy pleti.
  • Zverte svojich blízkych do rúk profesionálov a doprajte im pocit dokonalej starostlivosti o ich pleť od MEDICAL MKP. S vaším darčekom vyčaríte na tvári blízkych nielen úsmev, ale docielite aj mladší, krajší a možno aj sebavedomejší pocit.

 

1x Aplikácia kyseliny hyalurónovej do 2ml

Cena 496 € zľava 10 %

Vianočná cena 445 €

 

2.BALÍČEK: NECHAJTE SA ROZMAZNÁVAŤ

  • Tento balíček vám ponúka dodanie a obnovu kolagénu za pomoci laserového ošetrenia a k tomu vitamínovú bombu v podaní mezoterapie, ktorá obsahuje zmes vitamínov a kyseliny hyalurónovej.
  • Všetky výkony si rozvrhnete po dohode s lekárom na jednotlivé etapy, aby ste na jar vyzerali mladšie a vaša pleť bola po zime krásna, napnutá a plná života.
  • Darček je vhodný pre všetky vekové kategórie a všetky typy pleti.
  • Darujte balíček od MEDICAL MKP vašim mamám, manželkám, sestrám alebo priateľom a urobte im radosť netradičným darčekom.

 

2x 4D frakčná rejuvenizácia ošetrenie tváre a okolia očí

1x Mezoterapia tváre vitamínovým roztokom s kyselinou hyalurónovou

Cena 297 € zľava 20 %

Vianočná cena 235 €

 

3. BALÍČEK: NA KRÁSU MÁME BUNKY

  • Tento balíček ponúka najnovšiu metódu omladenia, revitalizácie a obnovy pleti v súčasnosti za pomoci mezorapie allstem. s kmeňovými bunkami.
  • Profesionálna aplikácia v MEDICAL MKP zaistí prienik látok do hlbokých vrstiev pokožky, ktoré dokážu v tele stimulovať tvorbu kolagénu a elastínu. Tieto zaisťujú potrebné napätie v pokožke, jej hydratáciu, elasticitu a sviežosť. Doprajte si pocit mladšej, hebkej a dokonalej pleti. Prekvapte svojich blízkych revolučnou novinkou a vyčarte im úsmev na tvári.

 

1x Mezoterapia tváre allstem. roztokom s kmeňovými bunkami

Cena 190 € zľava 10 %

Vianočná cena 169 €

 

4. BALÍČEK: DOKONALOSŤ PRE VAŠU KORUNU KRÁSY

  • Máte riedke, oslabené vlasy a trápi vás nadmerné vypadávanie? Pomôžte ich rastu a obnove revolučným spôsobom a to mezoterapiou allstem. s kmeňovými bunkami.

 

1x Mezoterapia vlasovej časti hlavy allstem. roztokom s kmeňovými bunkami

Cena 160 € zľava 10 %

Vianočná cena 145 €

 

Balíčky je možné zakúpiť do 23.12.2022

Viac info na t.č.: 0910 336 236

 

Prečítajte si

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť

07.02.2022

Poklesnuté viečka? Rozjasnite svoj pohľad aj bez operačného výkonu

Žiadny operačný zákrok, žiadna bolesť Nikto si nemôže dovoliť len tak vypadnúť z bežného denného kolobehu – rodina, práca, kamoši. Jednou z výhod moderného riešenia Plexr je aj to, že ide o miniinvazívne ošetrenie. Stojí vás nielen menej času, ako bežné operačné zákroky, ale tiež menej bolesti po samotnom zákroku. Dôležitý je však výsledok zákroku:

Čítajte viac
15.11.2020

Aktuálne opatrenia

Pristúpili sme k viacerým krokom, aby sme pre Vás zabezpečili najvyššiu možnú mieru bezpečnosti.   Pred príchodom na ošetrenie 1. Uistite sa, prosím, že dorazíte v presný čas termínu, nie vopred. 2. Prosím, prídite sám/a bez doprovodu. 3. Ak sa necítite dobre, máte teplotou alebo kašeľ, preobjednajte si termín.   Po príchode do MEDICAL MKP

Čítajte viac
12.02.2020

5 tipov, ako byť na Valentína očarujúco krásna

Rozmaznajte svoje telo i myseľ Prežívate práve lásku svojho života? V takom prípade už zrejme netrpezlivo odpočítavate dni do magického 14. februára. Možno sa ale Amor rozhodol vystrieľať svoje šípy inde, a preto vás predstava osláv dňa lásky až tak veľmi neláka. Nech už sa nachádzate v akejkoľvek etape života, vedzte, že Valentín je skvelou

Čítajte viac
21.01.2020

5 krokov ako schudnúť a byť opäť vo forme

Od najkrajších sviatkov v roku ubehol necelý mesiac… Po stromčeku a čarovnej výzdobe ani stopy, no neodolateľný majonézový šalát, vyprážaná rybka, medovníky a chutné koláče najrôznejších druhov po sebe predsalen stopu zanechali. A tá až tak čarovná nie je. Ak si aj vy pri namáhavom zapínaní gombíkov spomeniete na svoje sviatočné prejedanie sa, nezúfajte, vždy

Čítajte viac
27.11.2019

Ako sa starať o pleť počas zimy: 3 kroky k zdravšej pokožke

Chlad našej pokožke neprospieva Studený vietor, zima, mráz… Neklamné znaky počasia, že sme sa v kalendári opäť raz prehupli do chladného obdobia. Aj keď si navrstvíme naše oblečenie, určité časti tela predsa len zostanú nechránené. Najcitlivejším miestom je pritom práve naša tvár. Vplyvom počasia a zhoršených poveternostných podmienok sa začne vysúšať, dehydrovať, badať na nej šupinky, fľaky

Čítajte viac
29.10.2019

Viete, čo ohrozuje krásu vašich vlasov?

Základom je správna starostlivosť o vlasy Mnoho žien, v snahe vyzerať čo najlepšie, podlieha syndrómu častého umývanie vlasov. Samozrejme, že žiadna z nás nechce chodiť po svete s mastnými vlasmi plnými nečistôt, no treba myslieť na fakt, že čím častejšie ich budeme umývať, tým viac sa nám budú mastiť. Nesmierne dôležitým je aj správny druh kozmetiky, ktorú na

Čítajte viac

Nezáväzná konzultácia

Po zadaní údajov vás budeme kontaktovať telefonicky.