Referencie

Napísali ste o nás

a je po strachu....

Veľmi som sa bál odstránenia viacerých znamienok, hlavne tých väčších na tvári a chrbáte. Po vyšetrení, prišlo odporučenie na ich odstránenie s Laserom. Dal som sa nahovoriť a nebanujem. Zákrok bol napriek tomu že znamienok bolo viacero veľmi rýchly a minimálne bolestivý. Rany sa rýchlo zahojili a dnes sa teším, že to mám za sebou. Určite odporúčam, výborný a profesionálny prístup. ďakujem
František

Už viac nie

Bola som na sonografickom vyšetrení objednaná na 11:40 zaplatila som si 15 eur. Čakala som hodinu kým ma zobrala.Vyšetrenie rýchlosťou blesku veľmi drzá a nepríjemná pani lekárka.Oznámila mi že mám pruh vnútorný ktorý nezmerala videla som ho na sone bol veľký ale žiadny záujem mi ako pacientovi vysvetliť niečo viacej, spomínala som jej moje problémy ona ,že ju nezaujímajú.Za 5 min som bola vybavená a keď som sa pýtala , že čo stým ďalej s mojím výsledkom ona povedala len , že NIČ . Vonku už p. doktorku čakala nejaká známa za ktorou sa veľmi ponáhľala. Neskutočne zlý prístup podľa mňa len súkromná klinika pre známych..
Silvia

Vynikajúce

Odporúčam každému
Janko Petrák

Sculptra

Do kliniky som sa opäť po roku vrátila, pretože som bola s výsledkom ošetrenia nesmierne spokojná. Aj moje okolie si zmenu všimlo a reagovalo slovami: "Vyzeráš akosi mladšie a krajšie." Pritom nikto ani netušil, že som bola na zákroku, pretože zmena bola veľmi prirodzená. Chcem sa poďakovať doktorovi Plevovi za jeho trpezlivosť a ľudský prístup. Jeho rozsiahle vedomosti z oblasti anatómie a estetické cítenie sú zárukou perfektného výsledku.
Jana

Vynikajúce služby

Perfektné, odporúčam každému.
Janko Novotný

Varixy

Myslím, že kvalita je priemerná, resp. podobná ako všade inde.
Vlado

Určite navštíte!

Kliniku navštevujem pravidelne už piaty rok. Absolvovala som jednak zákroky laserového centra (epilácia) ale aj výplň kyselinou hylauronovou a poly-L- mliečnou (tzv. Sculptra). S prístupom personálu (od recepcie počnúc, po lekárov končiac) ale aj výsledkami oboch typov absolvovaných zákrokov som naozaj spokojná! Keď pri mojej návšteve bilancujeme s Mudr. Plevom zmeny a pokroky, ktoré aplikácia výplní spôsobila v porovnaní s poslednou návštevou (interval 12 mesiacov), vždy som príjemne prekvapená ako sa proces prirodzeného starnutia pod jeho dohľadom spomaľuje. Musíte byť trpezlivé v čakaní na výsledok a načúvať jeho dlhoročnej skúsenosti, zázraky sa nerobia na počkanie. Mne sa tieto "investície" a trpezlivosť určite vyplatili....
Andrea

Spokojnosť

Bude tomu päť rokov, čo som sa zdôverila do rúk pánu doktorovi Plevovi. Ja som spokojná a moje okolie tiež. Pán doktor je veľmi milý, ústretový, empatický vždy v dobrej nálade proste profesionál v odbore, ale aj prístupe ku klientke. Vie kedy a čo povedať, aby pozdvihol "ego" ženy. Vrelo odporúčam, dobrá skúsenosť, milý personál a skvelý odborníci.
RebMa

Laserová epilácia

Personál na recepcii nie je veľmi príjemní a komunikácia cez email je neprofesionálna. Samotný zákrok OK.
Barbora

Ďakujem

Veľká spokojnosť...nad moje očakávania...odporúčam.
norina

Velka spokojnost

Maximalna spokojnost s celkovym pristupom :)
Anezka

Dakujem

S pristupom som bol velmi spokojny, mozem len odporucit.
Peter

Profesionalny pristup v prijemnom prostredi

Tento tyzden som prvykrat navstivila medicalmkp. Som velmi spokojna (pristup, personal, doktor) a pridem znovu :) Odporucam!
Katka

Super

Velka spokojnost...
Miroslav

Spokojnost

Velka spikojnosť, mila, prijemna lekarka všetko vysvetlila a zakrok prevedeny veĺmi jemne a citlivo. Z.mojej strany veĺka spokojnosť.
Zuzana

SUPER!

MUDr. Pleva je vynikajúci odborník. Vľúdny,, trpezlivý, zábavný. Všetko dopadlo nad moje očakávania. Som mu veľmi vďačná.
Adriana

Spokojnosť

Medical MKP je najlepšie a najprofesionálnejšie laserové a estetické centrum aké som navštívila. Som nadmieru spokojná a odporúčam ich všetkým svojim známym. Využila som u nich kožnú ambulanciu, epiláciu a rejuvenizáciu.
Alena

Eva Vargova Sulekova

Martina Pindy Pipenka

Petra Maliariková

Nikola Cmorík Cmorejová

Iveta Pink

Skvelí personál, nové prístroje a dlhodoby efekt po epilácii! :)
Lucia Madalová

Katarína Ondrejková

Zuzana Štefániková

Stani Ma

Super, odporúčam každému kto nieje so svojím telom spokojný.
Erik Dot Kubica

Podeľte sa s nami o Vašu skúsenosť.

Ako ste boli spokojný?

Nezáväzná konzultácia

Po zadaní údajov vás budeme kontaktovať telefonicky.