Vysoká kvalita

Už pri vzniku nášho centra sme vsadili na kvalitu. Postavili sme si vysoký cieľ: vybudovať pracovisko, ktoré sa môže úrovňou a spektrom služieb vyrovnať renomovaným európskym centrám. Neposkytujeme iba klasické a bežné služby, ktoré sú typické pre dermatokozmetické pracoviská, ale snažíme sa úzko prepojiť estetiku s medicínou.

Silné medicínske zázemie

Primárne sa orientujeme na výkony, ktoré sú neinvazívne alebo miniinvazívne, (bezbolestné, či vykonané v lokálnom znecitlivení), ktoré si ale vyžadujú silné medicínske zázemie a skúsenosti. Veľký dôraz kladieme na preventívnu medicínu, čiže anti-aging. Niektorí tento anglický výraz nazývajú aj „medicínou proti starnutiu“. V kombinácií s najnovšou laserovou a miniinvazívnou technikou a špičkovými prístrojmi sme vytvorili účinný systém preventívnej medicíny, ktorá predchádza, spomaľuje a odďaľuje známky starnutia organizmu a jeho prejavov.

Špičkový tím odborníkov

Náš pracovný tím expertov je zárukou kvality a bezpečnosti pre pacienta. Neustále si zvyšujeme odbornosť a sme držiteľmi množstva certifikátov zo zahraničných pracovísk a školení. Veľký dôraz kladieme na moderné ošetrovacie postupy so zreteľom na bezpečnosť a kvalitu (napr. prvý frakčný laser na Slovensku, aplikácia Macrolane®). V aplikácii kožných výplní patríme k lídrom na trhu. Sme školiace centrum pre aplikáciu kožných výplní Restylane® a už niekoľko rokov vzdelávame v tejto oblasti iné pracoviská a lekárov.

Najkvalitnejšie prístroje a najnovšie metódy

Neustále sledujeme trendy a vývoj v estetickej medicíne. Či už ide o prístrojové vybavenie, alebo techniky aplikácie botoxu a výplňových materiálov. Všetky tieto metódy napredujú. Čo platilo pred pár rokmi je už dnes prekonané… Našim klientom chceme ponúknuť iba to najkvalitnejšie, čo existuje na svetovom trhu. Preto pracujeme len so špičkovými laserovými značkami ako sú CANDELA či QUANTA SYSTEMS. Skôr ako získame novinku pre naše pracovisko, tak ju u nás dôsledne preveríme. Klient sa môže spoľahnúť, že metóda, ktorú ponúkame je skutočne účinná.

Prví na Slovensku

Mnohé techniky ako je 3D kontúrovanie tváre, použitie tupých kanýl, laserová lipolýza, frakčný ErGlass laser, či využitie nanotechnológií sme aplikovali ako prví na Slovensku, súbežne s najznámejšími svetovými centrami. Aj vďaka tomu patríme dnes medzi popredné laserové a estetické centrá na tuzemskom trhu.

Nezáväzná konzultácia

Po zadaní údajov vás budeme kontaktovať telefonicky.