Prečo je vhodný čas na odstránenie tuku a celulitídy?

Leto sa pomaly blíži, dni sú čím ďalej tým teplejšie a každá žena si práve začína uvedomovať kilá navyše, ktoré zima nadelila. Formovanie postavy začína byť našou prioritou číslo jedna. V horúcich dňoch kilá pod oblečenie, bohužiaľ, neskryjeme. Každá žena túži mať krásne krivky, ktoré bude radosť ukázať, avšak cesta k vysnenej postave nebýva ľahká a mnohokrát sa nám vytúžený cieľ nedarí dosiahnuť diétami ani pravidelným cvičením. Prečítajte si preto o účinných spôsoboch, ako získať krásne a pevné telo bez námahy.

Dokonalé telo aj bez cvičenia s Ion Magnum

S prístrojom Ion Magnum je zbavenie sa tukových zásob úplne jednoduché. Toto bezbolestné ošetrenie Vám spoľahlivo vyformuje problémové partie, ako sú horné a dolné brucho, stehná a rovnako aj bedrovú kosť, hrudník a horné končatiny. Táto liečebná metóda je určená ako ženám, tak aj mužom, ktorým účinne modeluje a stimuluje prsné a brušné svaly.
Ion Magnum funguje na princípe biosignálov, ktoré stimulujú metabolizmus a prikazujú bunkám, aby odbúravali tukové zásoby. Táto technológia je totiž založená na prenose vzruchov, kde medzi sebou komunikujú mozog a bunky, ktoré odbúravajú tuk v oblasti, v ktorej si to žiadate. Využitie tohto prístroja je vhodnou voľbou aj pre Vás, ktorí trávite svoj čas vo fitness centrách a stále sa nedokážete zbaviť tuku tam, kde presne chcete.

Telo bez celulitídy s akustickými vlnami AWT

Táto metóda využívajúca účinok rázových vĺn je ďalším efektívnym spôsobom, ako sa zbaviť celulitídy, strií a ochabnutej pokožky. Rázové vlny AWT uvoľňujú a spružňujú spojovacie tkanivo, podporujú tvorbu kolagénu, spevňujú pokožku a rozpúšťajú tukové bunky. Ide o bezbolestný zákrok, ktorý podporuje tvorbu kolagénu a zvyšuje prietok krvi. Kombinácia týchto účinkov pôsobí taktiež preventívne, s cieľom predísť vzniku celulitídy. Vaša pokožka tak bude po zákroku pevnejšia a pružnejšia.

Štíhla línia s bielkovinovou diétou

Dosiahnuť vysnenú postavu je vždy náročný proces. Držať diéty, ktoré výrazne obmedzujú príjem potravy, väčšinou nemá dlhodobý účinok. Diéta však nemusí byť o hladovaní. Práve naopak! Revolučná bielkovinová diéta totiž vyžaduje konzumáciu 5-6 vyvážených jedál denne.
Hlavným cieľom tohto redukčného programu je osvojiť si pravidelnú stravu a vylúčiť z jedálnička nezdravé jedlá a potraviny. Vďaka dôslednému odbornému prístupu dokáže tak Vaše telo tukové zásoby efektívne spaľovať.
Viditeľné výsledky, ako napríklad zníženie hmotnosti o 4-7 kilogramov, vidno už v priebehu prvého mesiaca.
Dokonca aj obavy z jo-jo efektu sú zbytočné, keďže bielkovinová diéta nie je len rýchlou redukciou hmotnosti, ale slúži najmä na osvojenie si princípov zdravého a vyváženého stravovania, ktoré vďaka odbornému vedeniu naučíte svoje telo rýchlou a nenásilnou formou. Jedenie bez priberania je predsa snom každej ženy a muža.