Poklesnuté viečka? Rozjasnite svoj pohľad aj bez operačného výkonu

Žiadny operačný zákrok, žiadna bolesť

Nikto si nemôže dovoliť len tak vypadnúť z bežného denného kolobehu – rodina, práca, kamoši. Jednou z výhod moderného riešenia Plexr je aj to, že ide o miniinvazívne ošetrenie. Stojí vás nielen menej času, ako bežné operačné zákroky, ale tiež menej bolesti po samotnom zákroku. Dôležitý je však výsledok zákroku: v tomto prípade omladenie v oblasti okolia očí, teda dolných aj horných viečok, či trvalých vrások okolo očí.

Oddýchnite si u nás – a odídete s vylepšeným vzhľadom

Spomenuli sme, že ide o miniinvazívny výkon prístrojom, ktorý je k pokožke veľmi jemný. Počas výkonu nedochádza k prenosu nežiadúceho tepla, vaša pokožka a celé okolité tkanivo či podkožné vrstvy sú po celý čas chránené. Náležitú ochranu počas zákroku dostávajú aj oči, Plexr pracuje s mikroskopickou presnosťou, takže sa nemusíte báť poškodenia zraku.

Viete, že viditeľné výsledky je často možné dosiahnuť už po prvom zákroku? Opakovaným výkonom môžeme dosiahnuť ešte lepší efekt. Aj to patrí medzi nesporné výhody tejto modernej metódy. Samotný výkon pritom trvá približne hodinu – menej, než romantický film v kine. Opuch po výkone odchádza v priebehu 2-3 dní, drobné chrastičky je možné prekryť Make-upom. 😊 Plexr ponúka prirodzený výsledok bez akýchkoľvek jaziev. Naopak, hojenie prebieha na rozdiel od tradičného invazívneho operačného zákroku veľmi rýchlo a riziko poškodenia dôležitých štruktúr je minimalizované na najmenšiu mieru.

Čo všetko Plexr rieši?

  • Poklesnuté očné viečka
  • Vrásky a záhyby na dolných viečkach
  • Vrásky v okolí očí

Na rozdiel od kozmetickej chirurgie riešenie Plexr ponúka množstvo výhod. Zopakujme si najdôležitejšie z nich:

  • Ide o neinvazívny výkon, pri ktorom nedochádza k rezaniu pokožky
  • Nie sú potrebné stehy, anestézia, rekonvalescencia je minimálna
  • Metóda je veľmi presná, nedochádza k poškodeniu zraku či pokožky
  • Plexr môžete kombinovať s ďalšími typmi omladzovacích ošetrení
  • Zákrok poskytuje prirodzený výsledok

Ako vlastne funguje metóda Plexr?

Tento spôsob predstavuje nechirurgickú blefaroplastiku Plexr, ktorá je v podstate „neinvazívny lifting viečok“. Technológia mäkkej, neinvazívnej chirurgie využíva energiu plazmy a je jedným z najlepších postupov na zdvihnutie, napnutie a omladenie očného okolia.

Plazma je známa ako štvrtý fyzikálny stav hmoty. Hmota dosiahne tento stav, keď sa dodá dostatok energie na rozdelenie atómov na elektróny. Výsledkom je oblak voľných, negatívne nabitých elektrónov a kladne nabitých iónov, radikálov a molekúl. Tento oblak, tvorený nabitými časticami, sa nazýva plazma. Plexr má mimoriadne bezpečné a účinné zloženie plazmy, ktoré je patentované pod názvom Plasma Exeresis.