Objavte účinky laserovej epilácie technológiou GentleLASE

V oblasti odstraňovania nežiaduceho ochlpenia sa stretávame s veľkým množstvom prípravkov, nástrojov či rôznych metód, ktoré nemusia byť až tak účinné ako sa javia. Na rozdiel od častého holenia je laserová epilácia skutočne efektívnym a pohodlným spôsobom, ako sa zbaviť každého chĺpku z tváre, nôh, paží, podpazušia, slabín a z ďalších oblastí, kde tvorí ochlpenie nepríjemný vzhľad.

Špičkový laser GentleLASE pre definitívnu redukciu ochlpenia

Našim cieľom je klientom sprostredkovať prvotriedne  bezbolestné ošetrenia presne podľa ich očakávaní. Preto v Medical MKP používame výhradne popredný laser svetovej kvality Candela GentleLASE, ktorý je schválený rešpektovanou FDA.

Tento laser je vysoko-energický a dlho-pulzný, čím vytvára lúč o vysokej intenzite svetla, ktorá preniká rovno do kožného tkaniva. Laserová epilácia prebieha na špecifickej báze dvojitého filtrovania laserovej energie, ktorá sa zameriava priamo na cibuľku chĺpku. Zároveň je okolitá pokožka chránená voči poškodeniu chladiacim kolagénom Candela Dynamic Cooling Devise (DCD), a preto je zákrok takmer bezbolestný. 

Prečo odporúčame epiláciu Candela GentleLase?

Laserovú epiláciu je možné previesť i pomocou IPL – Intenzívneho pulzného svetla. túto techniku využíva množstvo kozmetických centier, no výsledok vôbec nie je taký, ako by ste čakali. Hlavný rozdiel medzi laserom Gentle Lase a IPL je vo výsledku, ktorý môžete očakávať. Keďže IPL pracuje s menej intenzívnym svetlom, chĺpky nie sú až tak precízne zamerané, a teda ami odstránené. GentleLase pracuje s oveľa silnejším pulzným svetlom, ktoré si vyžaduje skutočnú precíznosť a profesionálne skúsenosti.

,,Na rozdiel od techniky Intenzívneho pulzného svetla (IPL) laser používaný v Medical MKP pracuje s laserovou energiou, ktorá je zameraná len na cibuľku chĺpku,” doktorka dodáva, že vďaka technike dvojitého filtrovania laserovej energie sú výsledky epilácie prístrojom GentleLASE konzistentnejšie, bezpečnejšie a rýchlejšie.

Vďaka tejto inteligentnej technológii našim klientom prinášame dlhotrvajúce, bezpečnejšie a rýchlejšie výsledky, podložené dlhoročnou praxou profesionálnych lekárov.

laserova epilacia MKP

V Medical MKP sa dočkáte individuálneho prístupu

Sme zástancami prvotriednej a individuálnej starostlivosti, preto pred každou laserovou epiláciou klient absolvuje vstupnú prehliadku s dermatológom. Náš odborník analyzuje kožný typ, citlivosť pokožky i prah bolesti. Na základe prehliadky a potrebných otázok jednak zistíme, či je zvolená oblasť vhodná pre epiláciu laserom až tak je jeho intenzita nastavená tak, aby bol zákrok čo najbezpečnejší a zároveň čo najúčinnejší. Nemusíte sa báť žiadnych vedľajších účinkov. V Medical MKP pracuje tým skúsených lekárov, ktorí ročne prevedú viac ako 100 epilácií laserom GentleLase s prvotriednym výsledkom.

Viacero sedení pre dlhodobé výsledky po laserovej epilácii

Technológia, používaná v Medical MKP, zameria chĺpok na milimeter presne, vďaka čomu je samotný zákrok pomerne bezbolestný. Laserové lúče sú pohlcované len tmavým pigmentom – melanínovými bunkami cibuliek, čím sa vyhneme poškodeniu okolitej pokožky. Hoci sa chlp vplyvom lasera v danom momente spáli, po zákroku môžete badať nepatrný rast. Asi dva týždne po zákroku chĺpky sami od seba vypadnú a pokožka bude úplne hladká asi 5 až 7 dní. Doba, kým sa  chĺpky v zredukovanom počte opäť objavia, je individuálna. Keď začnete badať prvé náznaky návratu ochlpenia, je vhodné prísť na ďalšie sedenie. Tento proces sa opakuje až dovtedy, kým sa chĺpky nezredukujú na vami želaný počet, prípadne až kým z danej oblasti úplne nezmiznú.

Počet sedení i časové rozmedzie medzi jednotlivými epiláciami laserom je individuálne. Záleží to napríklad od rýchlosti rastu ochlpenia, či jeho hustoty. Naši profesionálni lekári však odporúčajú absolvovať minimálne 6 – 8 sedení pre dosiahnutie výsledku, s ktorým budete nanajvýš spokojní.

Absolvovať laserovú epiláciu je rozhodnutím, ktoré mnoho žien zvažuje. Nie je však dôvod váhať ak vám povieme, že vďaka GentleLase už viac nebudete musieť myslieť na pravidelné holenie a navyše v končenom dôsledku aj ušetríte na žiletkách, voskoch či depilačných krémoch. Buďte odvážna a objednajte sa na prvý zákrok čo najskôr. Jeseň je totiž ideálny čas, kedy sa dá stihnúť viacero sedení a pokožka má dostatok času rozlúčiť sa s neželaným ochlpením. Máte otázky? Napíšte nám na našom Facebooku.