Na poklesnuté viečka nepotrebujete operáciu. Vyskúšajte revolučný Plexr

Poklesnuté viečka vytvárajú na inak veselej tvári smutný výraz. Primárne sa tento problém riešil vždy operatívne, bolestivo a s opuchom. Taliansky prezident Spoločnosti estetickej medicíny však prišiel s inovatívnym spôsobom, ako dosiahnuť rovnaký výsledok neinvazívne s použitím plazmy.

Plexr – revolučné ošetrenie plazmou

Plexr je certifikovaný prístroj, ktorý efektívne pomáha pri ošetrení poklesnutých viečok a zároveň omladí okolie očí. Jedná sa o neinvazívny zákrok, teda je to ošetrenie bez skalpela, jaziev a predovšetkým bez krvi. Plexr pracuje  so ,,štvrtým skupenstvom hmoty” – s plazmou, výsledkom čoho je malý energetický mikrovýboj nad pokožkou. Vďaka tomu dochádza k odpareniu mikroskopických bodov z povrchových vrstiev kože, na týchto miesta sa pokožka stiahne a postupne vystrie.

Ako ošetrenie prebieha?

Každé ošetrenie je vykonávané výhradne certifikovaným lekárom. V prípade ošetrenia Plexrom sa pokožky nedotýkame,  špička prístroja je vzdialená od pokožky 1-2mm, pretože práve v tejto vzdialenosti dochádza k vytváraniu spomínaných mikrozábleskov plazmy. Ak však dôjde ku kontaktu s pokožkou, prístroj sa okamžite vypne, čím sa vyhneme poškodeniu kože. Zákrok netrvá viac ako 45 minút, závisí to však od veľkosti ošetrovanej plochy a stavu poklesu viečok. Klient počas zákroku môže viečka otvoriť aj znovu zavrieť, nie je potrebná anestéza a ani strach :)

Aký výsledok môžeme dosiahnuť?

Plexr je najčastejšie využívaný v dvoch prípadoch – pokiaľ chceme vylepšiť pokles viečok a omladiť pokožku. Po aplikácii plazmy sa na pokožke vytvorí jemná zhnednutá vrstva podobná chraste, ktorá pokožku sťahuje. Následne sa s touto vrstvou “odparia” aj mikroskopické časti pokožky, čo v konečnom dôsledku pokožkuvystrie, a viečko sa postupne zdvihne. Sprievodným výsledkom je aj vyrovnanie vrások, čo dodá očiam mladistvý veselší vzhľad. Keďže ide o mininvazívny výkon, pri výraznejšom poklese viečok treba výkon opakovať. Výsledok sa po ošetrení dostaví v priebehu niekoľkých týždňov. Všetko však závisí od výberu pracoviska a šikovnosti, s akou lekár dokáže zamerať aj tie najmenšie vrásky v okolí očí. Výsledkom odborne prevedeného ošetrenia je bezpečné, trvalé a prirodzené omladenie pokožky v okolí očí a viditeľné pozdvihnutie viečok bez skalpela.

Prečo je Plexr revolučným prístrojom?

Môže sa zdať, že ošetrenie Plexr funguje na podobnom princípe ako ošetrenie laserom. Opak je však pravdou. Plazma má jednu fantastickú schopnosť – napriek tomu, že možno samotný proces môže znieť hrozivo, paradoxne sa jedná o šetrnejší zákrok, ktorý oveľa lepšie udržuje vitalitu tkanív ako iné omladzovacie metódy. Na rozdiel od operatívneho prístupu sa nemusíte báť, že po ošetrení budete vidieť nerovnomerný výsledok na viečkach. Plexr umožňuje prispôsobiť intenzitu a individuálne pristupovať ku každému milimetru pokožky. Jedná sa o minimalistický zákrok, vďaka čomu je jednoduché s prístrojom manévrovať a veľmi presneošetriť aj skryté záhyby pokožky okolo očí.

Estetická medicína v posledných rokoch výrazne pokročila. Plexr je jednou z revolučných metód, ktorá rieši dve kozmetické nedokonalosti naraz s mikroskopickou presnosťou, minimálnym rizikom a viac ako uspokojivým výsledkom. Plexr je  novinka, ktorú ponúkame už aj našim klientkám v Medical MKP. Zaujíma vás viac o zákroku? Napíšte nám na našom Facebooku alebo nás kontaktujte priamo na recepcii.