Mladšia, krajšia, sebavedomá!

Máte ochabnutú a starnúcu pokožku?
Prebuďte Vašu mladosť revolučnými metódami!


Pokožka vyčerpaná náročným letným obdobím čelí v zime ďalším výzvam. Treba jej vrátiť vitalitu a mladistvý vzhľad. A pretože je pokožka zrkadlom nášho zdravia, zaslúži si, aby sme jej venovali väčšiu pozornosť. Pleť máme len jednu, preto je najvyšší čas dopriať jej profesionálnu starostlivosť. Prečítajte si o revolučných metódach, ktoré sú odpoveďou na otázku, ako navrátiť pokožke mladistvý vzhľad.

Pokožka plná energie so 4D fotorejuvenizáciou

Vplyvom škodlivých faktorov, ako je UV žiarenie či stres, pokožka stráca energiu. 4D fotorejuvenizácia je úplne nová dimenzia frakčnej fotorejuvenizácie, ktorá lieči ochabnutú a starnúcu pokožku, pigmentové kožné zmeny, povrchové kožné cievky, ale aj jazvy po akné. Nový typ frakčného laseru sa podstatne odlišuje od klasických typov laserov technickými i kvalitatívnymi parametrami. Optimálna vlnová dĺžka laseru pôsobí na pokožku tak, že kožné tkanivá priamo dostávajú úžasný podnet na regeneráciu a intenzívnu tvorbu nového kolagénu. Vaša pleť ostane hebká a farebne zjednotená. Zákrok je minimálne bolestivý a vykonáva sa pod dohľadom školených lekárov. Na rozdiel od konkurenčných laserov a rádiofrekvenčných prístrojov môžete ísť do práce ešte v ten istý deň!

Pevnejšia a žiarivejšia tvár s iEllios

Stres sa môže odzrkadliť aj na vašej tvári. Rastúce vrásky, ochabnutá a starnúca pokožka trápia skoro každú z nás. Podporte boj s prejavmi starnutia revolučnou novinkou v oblasti nanotechnológií v estetickej medicíne. Táto najnovšia generácia anti-agingu a rejuvenizácie odvráti priebeh starnutia vašich buniek a umožní vám vyzerať ešte mladšie, a to bez nutnosti podstúpenia plastickej operácie, bolesti a zdĺhavého hojenia. IEllios nielen zmenší vrásky, zdvihne poklesnuté viečka a obočie, pridá objem lícam, ale aj celkovo zlepší kvalitu pokožky, jej pružnosť a lesk. Tajomstvo rejuvenizácie holywoodskych hviezd je teraz dostupné aj na Slovensku. Metóda je založená na biosignále, ktorý prikáže bunkám, aby zvýšili svoju produkciu prostredníctvom špeciálne navrhnutých rukavičiek so striebornými vláknami. Úplne nebolestivé ošetrenie trvá približne 30 minút.

Zbavte sa známok starnutia s Mezolift Vital

Stres, hnev a ďalšie škodlivé faktory podporujú známky starnutia. Objavte večnú mladosť pomocou tejto revolučnej metódy. Účinok sa pri opakovanej aplikácii podobá liftingu ako po operácii. Mezolift Vital je nová technika zavádzania špeciálne zosieťovanej formy kyseliny hyaluronovej do kože pomocou povrchových nebolestivých mikroinjekcií. Najdôležitejšie je, že sa aktívne látky dostávajú priamo do miesta účinku. Efektom je pevnejšia, elastickejšia a žiarivejšia pokožka. Tvár už po 2-3 sedeniach vyzerá o niekoľko rokov mladšia. Mezolift Vital podporuje produkciu elastínu a kolagénu, dodáva pokožke pevnosť a pružnosť, a pôsobí proti vzniku nových vrások dlhodobo preventívne. Samotné ošetrenie trvá cca 30 minút. Tejto novinke s overeným výsledkom by ste mali dať šancu aj vy!