Kruhy pod očami? Zbavte sa ich s kyselinou hylauronovou

Tmavé kruhy pod očami sú ozajstná nepríjemnosť. Ťažko sa zakrývajú a tvári pridávajú unavený a vyčerpaný vzhľad. Zabudnite na nekonečný boj s make-upm. Zverte sa do rúk odborníkom na estetickú medicínu a kruhy pod očami už nebudú problém. 

Kruhy pod očami – ako vznikajú?

,,Vznik kruhov pod očami je dôsledkom viacerých vplyvov,” hovorí MUDr. Pleva, ,,základnou príčinou vzniku kruhov pod očami je ústup podkladu tukovej hmoty pod očami alebo v lícach.” Iným dôvodom, ktorý sa týka mladších vekových kategórií je väčšinou nedostatok spánku. Ak je organizmus vyčerpaný, obehový systém je spomalený a pod očami v žilkách sa hromadí stagnujúca krv. Tá je dôvodom stmavnutej pokožky pod očami.

Ako pomôže kyselina hyaluronová?

,,Pri liečbe kruhov pod očami je dôležité sledovať najmä dôvody, pre ktoré vznikli. Ak primárne riešime príčinu ich vzniku, väčšinou sme úspešní.”, prezrádza doktor Pleva svoje efektívne praktiky. Na odstránenie kruhov pod očami, ktoré vznikli ústupom tukového tkaniva z oblasti očí, je ideálna kyselina hyaluronová. Tá svojimi regeneračnými účinkami aktivuje tvorbu kolagénu a pokožka pod očami sa vypne. Aplikovaním správneho množstva do správnych oblastí je možné pokožku vypnúť a kruh viditeľne zmeniť.

Do ktorých oblastí je vhodné aplikovať kyselinu hyaluronovú?

,,Ideálne je aplikovať ju priamo pod oko do miesta, kde je kruh najhlbší. V prípade, že tento krok nezaberie ako by sme chceli, je potrebné aplikovať kyselinu hylauronovú do vedľajších oblastí – ideálne do vrchnej časti líc a spánkovej oblasti.” upresňuje doktor Pleva. Vďaka kyseline hyaluronovej tak dokážete tvár vrátiť do prirodzeného stavu ako vyzerala pred rokmi.

Podľa doktora Plevu sú kruhy pod očami špeciálnou oblasťou estetickej medicíny. Preto je dôležité pripomenúť, že táto minimalistická procedúra si vyžaduje profesionálny prístup a maximálnu pozornosť.

Ak vás trápia kruhy pod očami nezúfajte, na každý problém existuje riešenie. Prvým krokom k odstráneniu kruhov pod očami je objednať sa na bezplatnú konzlutáciu s naším atestovaným lekárom na pracovisku v Nitre alebo Trnave.