Frakčná 4D fotorejuvenizácia – recept na mladistvý vzhľad

Frakčná 4D fotorejuvenizácia funguje na princípe tepelného účinku laserového lúča na tkanivá, ktoré takto dostanú podnet na regeneráciu a tvorbu kolagénu.
Frakčnú 4D fotorejuvenizáciu vykonávame s unikátnym frakčným ErbiumGlass laserom v kombinácii s ďalšími laserovými prístrojmi špeciálne zameranými na pigmentácie, rozšírené cievky, nerovnosti pokožky a rôzne výrastky. Čiže hovoríme o viacdimenzionálnom omladení. Nejde len o plošnú korekciu na tvári (pigmentácie a rozšírené cievky), ale aj hĺbkovú korekciu nerovností pokožky, čiže vrások.

Recept na mladistvý vzhľad

Účinnosť tejto metódy je porovnateľná s laserovým CO2 resurfacingom. Jediný rozdiel je, že pri CO2 resurfacingu dochádza k odlúčeniu vrchných vrstiev pokožky s tvorbou chrastičiek, kde je nutný pobyt doma niekoľko dní. Pri fotorejuvenizácii frakčným ErbiumGlaas laserom je možný návrat do pracovného života bezprostredne po ošetrení, bez nutnosti PN. Je to dané unikátnym rozdelením laserového lúča na stovky mikrolúčov, čím sa zvyšuje efektivita zákroku a súčasne sa znižuje množstvo nežiaducich účinkov. Po zákroku je pokožka zvyčajne len niekoľko minút mierne začervenaná. Navyše prístroj disponuje veľmi účinným chladiacim systémom, preto je ošetrenie vnímané ako mierne štipkanie, bez pocitu bolesti. Potrebných je približne 5 ošetrení – v závislosti od veku klienta a typu pokožky. Plný efekt fotorejuvenizácie sa dostaví v priebehu niekoľkých týždňov, aj keď u mladšej pokožky môžeme prvé pozitívne zmeny pozorovať už po l. ošetrení.
Laserovú fotorejuvenizáciu využívame ako prevenciu alebo na odstránenie ochabnutej pokožky s tvorbou vrások, pigmentáciami, rozšírenými cievkami, nerovnosťami a jazvičkami. Laserovú fotorejuvenizáciu je možné a vhodné kombinovať s ďalšou omladzovacou metódou nanotechnológie – s iELLIOS. V prípade hlbších vrások je možné spojiť sedenie s aplikáciou výplňových materiálov alebo botulotoxínu. Ak chcete vedieť či je táto metóda vhodná aj pre Vás, objednajte si konzultáciu na tel. č. 0910 336 236!