Ako regenerovať pleť po horúcich letných dňoch?

Slnko – nepriateľ vašej pokožky

Existuje mnoho faktorov, ktoré ovplyvňujú pružnosť a vzhľad vašej pokožky. Jedným z takýchto nepriaznivých vplyvov, ktoré majú negatívny dosah na vašu zdravie a kvalitu pleti, je leto a jeho všadeprítomné slnečné lúče. Aj keď ste sa počas horúcich dní poctivo natierali opaľovacím krémom s vysokým ochranným faktorom, vaša pokožka pod vplyvom slnka viac či menej podľahla vysúšaniu a strate hydratácie. Nie vždy sú však tieto dôsledky slnečných lúčov badateľné hneď. Naše telo si ale všetky „letné prešľapy“ poctivo ukladá do svojej pamäti a je len otázkou krátkeho času, kedy nám ich pripomenie vo forme neestetických vrások a vysušenej, zostarnutej pokožky. Pokiaľ už týmto nechceným dôsledkom na vlastnej koži čelíte, nezúfajte. Mladistvý vzhľad a vitalitu môžete vašej pokožke veľmi jednoducho prinavrátiť  zákrokom zvaným Mezolift – Restylane Vital.

Dlhodobo krásna pleť vďaka Mezolift – Restylane Vital

Restylane Vital patrí k najbezpečnejším estetickým ošetreniam na svete. Jedná sa o neinvazívny zákrok, ktorého charakteristickou črtou je vysoká a dlhodobá účinnosť. Na rozdiel od mezoterapie, tento svetovo najrozšírenejší a najpoužívanejší injekčný výplňový materiál na báze kyseliny hyalurónovej má dlhodobejší účinok, spravidla až 6 mesiacov! Skvelou správou je, že tento jedinečný zákrok je vhodný takmer pre každého. Výnimku tvoria azda len tehotné a dojčiace mamičky, prípadne pacientky s aktívnym kožným ochorením. Vek pri adeptkách na mezoliftový zákrok nezohráva rolu. Či už ste mladá slečna alebo dáma v najlepších rokoch, Restylane Vital spoľahlivo znásobí krásu a mladosť vašej pleti.

Zázračné účinky kyseliny hyalurónovej

Podstatou zákroku je priezračný gél na báze kyseliny hyalurónovej, ktorá hydratuje vaše pokožku v jej najhlbších štruktúrach. Efektívne vypĺňa jemné i hlboké vrásky, ich okolie viditeľne vyplní a vyhladí a okolitú pokožku spružní. Gél dokonale zvýrazňuje kontúry vašej tváre, čím ešte viac podčiarkne vašu prirodzenú a jedinečnú krásu. Restylane Vital však nerieši len dôsledky stratenej vitality, ale aj hrdo bojuje za jej dlhodobé udržanie. Myslite preto už teraz na budúcnosť svojej pokožky a doprajte jej tú najúčinnejšiu prevenciu pred vznikom vrások. Ošetrenie je prispôsobené vašim aktuálnym potrebám . Absolvovať ho môžete prakticky kedykoľvek počas celého roka.

Ako zákrok prebieha?

Zákrok spočíva v injekčnej aplikácií zmieňovaného gélu do kože, prípadne iba pod kožu, čím sa vyplnia vrásky a pridá objem, ktorý vytvaruje vašu tvár a viditeľne omladí vašu pleť. Keďže bolesť vníma každý človek inak a v inej intenzite, môžete lekára požiadať o aplikáciu anestetického krému. Túto požiadavku si môžete s lekárom odkomunikovať ešte pred samotným zákrokom v rámci úvodnej konzultácie.

 

Prečítajte si

Doprajte si bezbolestnú starostlivosť

12.11.2018

4 tipy od dermatológa pre hebkejšiu a zdravšiu pokožku

Zdravie pokožky ovplyvňuje množstvo faktorov. Stres, slnečné lúče, starnutie, dehydratácia aj neprimeraná starostlivosť určitým spôsobom vplývajú na charakter vašej pokožky. Objavujú sa vrásky, začervenanie, pigmentové škvrny a navyše pokožka stráca svoju prirodzenú hebkosť. Nič z toho však nemusí byť trvalé, stačí len vedieť, ako sa o pokožku správane postarať. Starajte sa o pokožku s láskou

Čítajte viac