5 tipov, ako byť na Valentína očarujúco krásna

Rozmaznajte svoje telo i myseľ

Prežívate práve lásku svojho života? V takom prípade už zrejme netrpezlivo odpočítavate dni do magického 14. februára. Možno sa ale Amor rozhodol vystrieľať svoje šípy inde, a preto vás predstava osláv dňa lásky až tak veľmi neláka. Nech už sa nachádzate v akejkoľvek etape života, vedzte, že Valentín je skvelou príležitosťou, ako premeniť všedný deň na niečo výnimočnejšie a krajšie… po boku milovaného manžela, partnera alebo jednoducho niekoho, koho máte úprimne rady – pokojne ho strávte so svojou sestrou, najlepšou kamarátkou, či jednoducho sama so sebou. Prinášame vám skvelé tipy na to, ako si dopriať špeciálny čas pre seba a dokonale sa rozmaznať. Pretože každá z nás si to zaslúži.

Naše overené valentínske tipy

Na Valentína si jednoducho doprajte viac. Tento deň je totiž o láske a nemali by sme zabúdať ľúbiť ani samy seba. Preto ak chcete (nielen) v tento deň pôsobiť a cítiť sa príťažlivo, či už pre svojho partnera alebo samy pre seba, mali by ste sa v prvom rade naladiť na vlnu oddychu a relaxu:

1. Doprajte si poriadnu dávku spánku. Nevyspatosť a únava sú totiž najväčšími nepriateľmi ženskej krásy. Kvalitný make-up síce zakryje kruhy pod očami a dodá zdravšiu farbu unavenej pleti, no vnútornú kondíciu a silu vám, žiaľ, nedodá.

2. Pite veľa tekutín. K pocitu fyzickej únavy prispieva aj dehydratácia organizmu. Ruku na srdce! Koľko litrov čistej vody denne vypijete? Smutnou štatistikou je, že väčšina z nás nedosahuje optimálnu dennú spotrebu (2-2,5 litrov vody/deň), dokonca je hlboko pod ňou. Ak sa do tejto skupiny radíte aj vy, prehodnoťte svoj postoj a výsledok na vlastnej koži nielen pocítite, ale aj uvidíte. Hydratácia pokožky zlepší jej štruktúru, farbu a eliminuje proces tvorby vrások. Pôsobiť krajšie a sviežejšie vie byť niekedy celkom jednoduché. ☺

3. Načerpajte stratenú energiu. Náš život je plný povinností a neraz i starostí. Dnes však v sebe prebuďte asertívneho ducha a povedzte si: „dosť!“ Všetko nevyhnutné odložte bokom a zaostrite na seba! Prečítajte si dobrú knihu, vyberte sa na dlhšiu prechádzku do prírody alebo len tak ulicami vášho mesta. Zablúďte do obľúbenej kaviarne, choďte na manikúru, masáž alebo na jogu. Spravte skrátka niečo, čo nerobíte bežne a užívajte si chvíľku so svojím „Ja“.

4. Spravte si relaxačný vonný kúpeľ. V bohémskom štýle pokrajčujte aj ďalej. ☺ Len vy, vaňa plná horúcej vody, vonných olejov, soli a peny. Ponorte sa do dokonalého relaxu, ktorý uvoľní vaše svaly aj myseľ. Toto je vaša chvíľa! Zabudnite na všetky starosti, stres a každodenný zhon…. Punc pravej valentínskej atmosféry dotvoria sviečky, pohár kvalitného šampanského a príjemné melódie vášho romantického playlistu.

5. Potešte (sa) darčekmi. Ak existuje niečo, po čom už dlho túžite, teraz je tá správna chvíľa premeniť vaše sny na skutočnosť. Naznačte svoju túžbu vášmu partnerovi alebo si ju zhmotnite pokojne aj vy sama. Dnes môžete! ;) V prípade, že vaše srdiečko aktuálne neprahne po ničom konkrétnom, potešte sa hoci aj maličkosťou. Úsmev, ktorý vám darček vyčarí, bude tou najkrajšou ozdobou na vašej tvári.

Tip na valentínsky darček: Potešte seba alebo osobu, ktorú nosíte v srdci (mamička, sestra, kolegyňa, priateľka…) našou unikátnou kozmetikou TEOXANE.

Darčekové kazety TEOXANE obsahujú set účinných prípravkov, ktoré dodajú pleti potrebnú starostlivosť a výživu. Vybrať si môžete z troch rôznych balíčkov vhodných nielen pre ženy, ale aj mužov!

Využite naše exkluzívne zimné akcie a doprajte si darčekovú kazetu TEOXANE za mimoriadne zvýhodnené ceny!

Prajeme vám krásneho a nezabudnuteľného Valentína!
Vaše Medical MKP.