(obsahuje program Basic Plus +)

11. neinvazívne vyšetrenie ciev arteriografom
Prístroj pracuje na princípe snímania oscilácii krvného tlaku pomocou manžety na ramene.
Neinvazívne vyšetrenie ciev arteriografom Tensio Clinic odhalí počínajúce zmeny na vnútornej výstelke stien tepien na základe výpočtu augmentačného indexu, veľkosť rýchlosti pulznej vlny aorty odhalí sklerotické zmeny tepien v čase, keď nie sú prítomné žiadne príznaky ochorenia srdca a ciev.U pacientov, ktorí sa liečia na vysoký krvný tlak, zhodnotí efekt medikamentóznej liečby, veľkosť centrálneho krvného tlaku, ktorý sa inak meria invazívnymi vyšetrovacími metódami.

12. rozšírené biochemické a hematologické vyšetrenie
= základné biochemické a hematologické vyšetrenie, hormóny štítnej žľazy + vyšetrenie biochemických prvkov v krvi – sodík, draslík, chloridy, vápnik, magnézium, železo


 

Newsletter

Loading...Loading...
Chcete dostávať aktuálne novinky e-mailom?
 

Nájdete nás aj na facebooku a twitteri

 
 
MEDICAL MKP Nitra
Výstavná 23, 949 01 Nitra
T +421 37 69 69 811
M +421 910 336 236
E laser@medicalmkp.sk

powered by Estheticon.sk


Centrum preventívnej medicíny MEDICAL MKP je ambulantný komplex s hlavným zameraním na liečebno-preventívnu zdravotnú starostlivosť. Či už ide o štandardnú zdravotnú starostlivosť, preventívne prehliadky alebo nadštandardné služby, na slovo „preventívny“ kladieme skutočne veľký dôraz. Preto sú v MEDICAL MKP samozrejmosťou aj nadštandardné služby ako napríklad test potravinovej intolerancie, vyšetrenie ciev arteriografom, liečba kĺbov vlastnou krvou Arthrex a iné. Zárukou kvality nášho centra sú naše dlhoročné skúsenosti, erudovaný tím odborníkov a moderné technické vybavenie.
© 2012 MEDICAL MKP, MUDr. Katarína Plevová, s.r.o., všetky práva vyhradené.
Publikovať, kopírovať a rozširovať akúkoľvek časť webstránok je povolené výhradne so súhlasom autora.
Tvorba webstránokZonemedia.sk