Čo je to neinvazívne vyšetrenie ciev Arteriografom?

V posledných rokoch došlo k dramatickému vzostupu výskytu cukrovky, vysokého krvného tlaku, infarktu srdca, cievnych mozgových príhod a upchávania tepien končatín sklerotickým procesom. Tieto ochorenia srdca a ciev patria medzi najčastejšie príčiny úmrtia na Slovensku. Každý človek by mal poznať stav svojich ciev, aby sa v budúcnosti nestal pacientom. Najväčším želaním lekárov je odhaliť tieto ochorenia ešte skôr, ako dôjde k ich klinickým prejavom.

Moderné neinvazívne vyšetrenie ciev arteriografom Tensio Clinic nám dáva možnosť, akú sme doteraz nepoznali – odhaliť ochorenia dávno predtým, ako sa objavia prvé ťažkosti alebo príznaky ochorenia. V skorom štádiu nie je potrebná žiadna liečba, pravdepodobne stačí len úprava životosprávy a životného štýlu, aby sa zastavil vývoj zmien na cievach, na konci ktorých je niektorá z menovaných diagnóz.

 

Newsletter

Loading...Loading...
Chcete dostávať aktuálne novinky e-mailom?
 

Nájdete nás aj na facebooku a twitteri

 
 
MEDICAL MKP Nitra
Výstavná 23, 949 01 Nitra
T +421 37 69 69 811
M +421 910 336 236
E laser@medicalmkp.sk

powered by Estheticon.sk


Centrum preventívnej medicíny MEDICAL MKP je ambulantný komplex s hlavným zameraním na liečebno-preventívnu zdravotnú starostlivosť. Či už ide o štandardnú zdravotnú starostlivosť, preventívne prehliadky alebo nadštandardné služby, na slovo „preventívny“ kladieme skutočne veľký dôraz. Preto sú v MEDICAL MKP samozrejmosťou aj nadštandardné služby ako napríklad test potravinovej intolerancie, vyšetrenie ciev arteriografom, liečba kĺbov vlastnou krvou Arthrex a iné. Zárukou kvality nášho centra sú naše dlhoročné skúsenosti, erudovaný tím odborníkov a moderné technické vybavenie.
© 2012 MEDICAL MKP, MUDr. Katarína Plevová, s.r.o., všetky práva vyhradené.
Publikovať, kopírovať a rozširovať akúkoľvek časť webstránok je povolené výhradne so súhlasom autora.
Tvorba webstránokZonemedia.sk